Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] O ile auto się obniży na tych sprężynach obniżających ?


dejvt

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

kupiłem dzisiaj spręzyny, cena wg mnie super. Właściciel nie wie do końca o ile spręzyny obniżają samochód. Przesłał lekko rozciągnięte zdjecie z którego wynika ze obniżają konkternie... O ile wg Was auto pojdzie w dól od tych sprężynek ?

http://www.allegro.pl/item578349050_sportowe_sprezyny_audi_a4_b5.html oto spręzyny

s7301227.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ja mam te same sprzezyny AP niebieskie z identycznymi oznaczeniami,ale na tym zdjeciu jest mega nisko u mnie siedzi to -60 przod i -50tyl i wyglada calkiem inaczej nic sie niechowa w nadkola...do jazdy sa idealne nie sa mega twarde tylko amorki kup o skroconym skoku...widac ze nie sa zuzyte lakier prawie caly warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zdjęciu myślę że jakieś -50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co poczytalem to AP maja sprezyny tylko niebieskie o obnizeniach -60,-60 oraz -40,-40

ja ma identyczny kod na swoich jak te co kupiles ale te -60 to z mojego mierzenia przodu do ziemi,trzeba by bylo kody spr.w katalogu ale nigdzie nie moge go znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjne amorki w miesiąc Ci się wyj.... :gwizdanie: gleba konkret, ja na -35/35 :gwizdanie: :gwizdanie:nieraz muszę uważać a tutaj to już przesada. Bez amortyzatorów sportowych się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko mianowicie jakie moge zakupić spężyny do 1.6 ADP ? poleci ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaloz i zobacz ja mam identyczne sprezyny tylko na amorach 1BE i moge ci przeslac zdjecia jak to stoi,napewno nie tak jak na zdjeciu tylko o wiele lepiej,zdjecie jest strasznie rozciagniete wiec lipa troszke,sprezyny sa jak najbardziej ok...cena za nie niska,jak dla posiadacza takich to zrobiles dobry zakup....co do amorkow to prawda najlepsze o skroconym skoku,

tylko ze ja mam silnik diesla a ty benzynke wiec moze sie troche to roznic(chyba bo pewnosci nie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seryjne amorki w miesiąc Ci się wyj.... :gwizdanie: gleba konkret, ja na -35/35 :gwizdanie: :gwizdanie:nieraz muszę uważać a tutaj to już przesada. Bez amortyzatorów sportowych się nie obejdzie.

Szukaj od razu utwordzonych i obniżonych amorków i zakładaj razem, bo inaczej dwa razy zapłacisz za robociznę w ciągu miesiąca (obstawiam jednak krócej - max. 2 tyg.)

Poza tym na używanych std amorkach i takich spreżynach, to coś czuję że wogóle nie da się jeździć - amor jest nie przystosowany do takiego krótkiego skoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie większej różnicy nie będzie z tymi poprzednimi - też duże obniżenie.

Jeżeli szukasz czegoś mniejszego to możesz kupić:

- ori 1BE -20/-20

- Weitec -30/-30

- Lowtec -35/-30 (sedan)

W pierwszym wypadku może się obędzie bez zmiany amorków. W każdym innym szykuj się na wymianę amorów, najlepiej na twardsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...