Treść opublikowana przez dejvt
-
[ALL B5] Granatowe A4 - BDG
mam na mysli tylko listwy do okoła okien
-
[ALL B5] Granatowe A4 - BDG
jest to w planach napewno bedzie duzo lepiej wyglądac dzieki za sugestie
-
[ALL B5] Granatowe A4 - BDG
jak jade na ulicy to tez widac blachy a przeciez nikt nie bedzie na mnie polowac :> z silnika zadowolony nie jestem... przy niezbyt duzych osiągach mega spalanie jak na 1,6 - 10-11L w miescie.. dla porównania del sol (1,6 125KM) przy kreceniu za kazdym razem do 7tys palil 8,5L chetnie zamienil bym na tdi lub 1,8T
-
[ALL B5] Czerwona kusicielka heheh...
Proponował bym troszke inne zdjęcia ale widac ze ladna sztuka
-
[ALL B5] Granatowe A4 - BDG
no fajnie by bylo jednak brakuje czasu na tyle zabawy
-
[B5 ADP] trzesie sie cała skrzynia, lewarek ?
i co mi z tego ? poduszki sa ok ... byly dokladnie sprawdzane.. chyba nawet silnik lekko do góry unosili aby spradzic ... pod skrzynia tez sa ok ... czy mozna liczyc tutaj na jakas rade, pomoc ? [br]Dopisany: 08 Październik 2008, 17:11_________________________________________________????????
-
[ALL B5] Granatowe A4 - BDG
u lakiernika, 150 - 200 zl, fajna sprawa
-
[ALL B5] Granatowe A4 - BDG
Samochodzik sprowadzony w tym roku z niemiec, az z pod granicy z Holandia Rok produkcji 1996 Silnik niestety 1,6, w planach 1,9tdi ale juz w B6 Male modyfikacje od czasu kupienia: - przyciemnienie szyb - wymiana + obszycie kierownicy - wymiana lamp i jakies tam pierdoły typu polerka, chemiczne czyszczenie tapicerki, wymiana mieszka, kierunków itp....
-
[B5 ADP] trzesie sie cała skrzynia, lewarek ?
ale ktos z Was takie wlasnie szarpanie tlumaczyl by właśnie tym samym co zdiagnozowal mechanik ? [br]Dopisany: 07 Październik 2008, 23:28_________________________________________________widze ze mozna liczyc na pomoc :kwasny: ktos mi powie czy diagnoza mechaniora mogla byc trafna ? teraz skacze mi juz wszystko jak klade reke na lewarek zmiany biegów czuje kazda dziurke bo tak podskakuje... jadac dodaje gazu i caly samochod podskakuje, jakby silnik skakał lub skrzynia... czy to wlasnie moze byc ten luz na mechanizmie ?
-
[B5 ADP] trzesie sie cała skrzynia, lewarek ?
nowa mam na myśli uzywana tylko teraz pytanie brzmi czy lepiej naprawiac czy co robic ?
-
[B5 ADP] trzesie sie cała skrzynia, lewarek ?
byłem, jeździli, sprawdzali.... zaczelismy od przejechania sie... wydawało sie iż to na 100% poduszki jedank po podniesieniu autka okazało sie iż sa prawie idealne za powód podaja luz na mechaniźmie różnicowym. Proponują wymianę skrzyni, ponieważ podobno po naprawie "skrzynia moze świszczeć"... co teraz robic ? naprawiac kupowac nowa skrzynie ?
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
mnie tez dopadło.. urała sie klamka kierowcy... rezebralem i spręzynka jest tak zajechana ze ciezko będzie cos z nia zrobic .. czy spręzynka z tej bedzie pasowac ? http://www.allegro.pl/item446354422_klamka_prawy_przod_audi_a4_kombi_sedan_od_ss.html pozdr
-
[B5 ADP] trzesie sie cała skrzynia, lewarek ?
Witam, Gdy jade po dziurach kazda nawet najmniejsza nierownosc przeklada sie na drżaek zmiany biegów, gdy trzymam na nim dlon podczas jazdy nierowną droga caly sie trzesie, podskakuje... tak jakby wyłapuje drgania które idą z dołu. Niby poduszki pod silnikiem i skrzynia ok.. znajomy ogladał i mowil ze sa ok... wg mnie nie bylo widac na nich mechanicznych sladów uzytkowania.. w sumie to nie widze innego powodu tego drgania. Dodatkowo podczas mocnego dodawania gazu samochod kilka razy szarpnie i dopiero zaczyna ciągnąc, tak samo podczas zmiany biegów. Myslalem ze to sprzegło jednak z nim wszystko ok, świece też zrobilem... Na biegu jałowym przy dodawaniu gazu nie ma zadnych drgań pojazdu. Proszę o pomoc Pozdr
-
[a4 b5 96] soczewki przy angel eyes - jakie zarówki
Proszę o info jakie zarowki beda najlepsze, chodzi mi o takie dzieki ktorym uzyskam NAJBARDZIEJ niebieska poświate. pozdrawiam
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
super w takim razie ktos mi jeszcze podpowie co trzyma lampę po odkręceniu 4 srub od gory ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
i po co mi link do tematu który jest w koszu a ponad to jestem jego autorem ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam, zakupilem na allegro lampy http://www.allegro.pl/item423843003_reflektory_audi_a4_94_chrome_soczewki_angel_eyes.html chciałbym wstawie je w miejsce seryjnych lamp (a4 96 sedan), duzo będzie przy tym pracy ? i czy trzeba odkrecic zderzak ? odkrecilem 4 sruby od gory ale lampa bardzo mocno siedzi wiec zastanawiam sie jak ze zderzakiem ? pozdro
-
[B5 AFN] Luźna klamka wewnętrzna
ktos podpowie jak sciaganac boczek ? bo chce sie zabrac dzis za klamke kierowcy
-
[INNE] Szarpanie - diagnostyka mechanika
Generalnie samochod kupilem po to by pojezdzic nim ok miesiąc i sprzedać.. Oczywiscie bez zadnych wad.. Sprzegło chce wymienic na uzywke gdyz za nowe przy sprzedazy nikt mi nie zwroci. http://www.allegro.pl/item415980691_sprzeglo_silnik_1_6_adp_audi_a4_passat_b5.html czy taki zestaw moze byc ?
-
[INNE] Szarpanie - diagnostyka mechanika
Hmm szarpie na ciepłym i na zimnym nie ma znaczenia. Powiedzcie mi jeszcze jak sprawdzic co jest dokladna przyczyna ? Jaki mechanior mi to zdiagnozuje ? [br]Dopisany: 13 Sierpień 2008, 23:26 _________________________________________________Pomoze ktos Panowie ?
-
[INNE] Szarpanie - diagnostyka mechanika
Witam, Kupilem juz samochodzik z ta wada i jezdzilem tak przez 3-4 tyg i stawało sie to coraz bardziej denerwujące... Obiawy ukoszdzonych poduszek - przy ruszaniu szarpie, jadac na tym samym biegu tylko dodajac nagle mocno gazu caly samochod szarpie i to tak 3-4x dosc mocno. Podjechalem sprawdzic i zamowic poduszki do mechaniora który dokladnie pokazał mi poduszki uwazając, że są całe, fakt nie widac uszkodzen i wygladają na mało zużyte, nie znam sie. Co moze być tego powodem ? Dodam jeszcze ze jak zmieniam biegi to np przy przejsciu z 1 na 2 (z 2 na 3 itd. ) czuje kilka szarpnięc i delikatnych zblokowań lewarka. Oczywiscie sa one do pokonania. Wrzucając np 1 z biegu jalowego czuje takie jakby 2 przejscia i dopiero wchodzi bieg.. Licze na Was Panowie. Pozdrawiam
-
Zawieszenie - audi z niemiec
ok ale chodzi tutaj o informacje co najszybciej sie u nas wybija...
-
Zawieszenie - audi z niemiec
Witam wszystkich, mam pytanko odnośnie zawieszenia do audi A4 1996r. Samochodzik sprowadzilem z niemiec jakis miesiąc temu i slysze ze zawieszenie coraz głośniej zaczyna pracować i nie jest juz tak komfortowe. Jakie częsci najszybciej siadają na naszych drogach ? W przypadku hondy tez sprowadzonej wymiernilem gumy na wahaczach i odrazu bylo lepiej. W przypadku audi tez pewnie wachacze odrazu dostaja w dupe takze czy taki zestaw bedzie dla mnie dobry ? http://www.allegro.pl/item410246454_wahacze_kpl_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_sruby_hd.html laczniki, koncówki i wahacze..
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
ok w takim razie http://www.allegro.pl/item411594209_audi_a4_kierownica_r_s_w_idealnym_stanie_skorzana.html taka kierwonica, sprzedający mierzyl otwór na trzpień i wg jego zwymiarowania ma on 16,5mm kierownica pochodzi od audi 1997r. moj rocznik to 1996, proszę o info czy trzpień oraz taśma ze starej beda pasowac Z góry dzieki
-
[B5 AFN] Wymiana kierownicy
Odświerze temat aby nie zakładać nowego, prosze mi powiedziec jak wyglada sprawa w przypadku takiej kierownicy: http://www.allegro.pl/item408513705_kierownica_poduszka_audi_a4_skorzana.html rocznik mojego audi to 96 i trzpień chyba mam ten mały 17mm.. Proszę o pomoc