Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cięzko pali po nocy


kj01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje 1.9 tdi ostatnio zaczęło ciężko palić od kiedy zrobiły sie zimne noce. Wymieniłem filtr, zaworek zwrotny, przewody na powrocie. Były błędy czujnika temp. paliwa - wymieniłem, nie było błędów ale oszukiwał czujnik temp płynu ten przy głowicy - wymieniłem, ustawiłem kat wtrysku, świece nowe. Na ciepłym nie ma problemu a po nocy muszę z 20 s kręcić a jak juz załapie to mało silnika nie wyrwie a i dymu pełno dookoła. Pofaluje 3-4 sekundy i pracuje równiutko. Cos może powinienem sprawdzić bo juz brak pomysłów. Dodam ze przed wymiana czujnika temp płynu ( 4 piny ) raz rano zdjąłem wtyczkę dla sprawdzenia i wtedy zagadał jak trzeba. Po wymianie jest jak było. Jutro ewentualnie sprawdzę raz jeszcze z odpięta wtyczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce dodać do tematu za dziś sprawdziłem czy dochodzi prąd do świec żarowych. No i wyszło że mam spalony bezpiecznik od świec. Tylko u mnie siedzi 80A a standardowo siedzi chyba 60 lub 40. Dodatkowo stwierdziłem że po wymianie bezpiecznika świece dostają prąd jak zdejme wtyczkę z czujnika temp płynu. Jak założę wtyczkę świece zimne. A czujnik nowy. A dodatkowo znowu wywala błąd czujnika temp paliwa g81

Edytowane przez kj01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...