Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

revil4x

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. No mam te modyfikację, lepiej to wygląda, wszystkie opcje które miałem w aucie działają. Mapy udało mi się dograć daro87 jak ustawić wyświetlanie temperatury tak jak u Ciebie to wygląda w lewym dolnym rogu
  2. No po roku czasu gość na forum a5 napisał, że znalazł czas i robi akutalizjace za małe wsparcie, ja już czekam na pliki. Ciekawe jak to będzie działać
  3. Tak jak w temacie, robi ktoś na forum modyfikacje softa, że by w mmi 3g high mieć wygląd i niektóre funkcje z mmi 3g plus? Np działa muzyka przez bt. Zmienia się wygląd menu na ten z mmi 3g plus Widziałem na zagranicznych forach taka modyfikacje.
  4. Edit: poradziłem sobie
  5. Ja miałem dziwny dźwięk podczas przyspieszania (obciążenia silnika) winny okazał się luz na lewej półosi - ponoć normalne w tym aucie, wyrabia się gniazdo, ja zapodałem zestaw naprawczy z allegro i jest git
  6. Witam, mógł byś podać koszty demontażu, czyszczenia i montażu dpf, czeka mnie to za jakiś czas, tak z ciekawości pytam. Pozdrawiam
  7. Może się komuś przyda U siebie wymieniłem czujnik na: Bosch 0 281 006 005 (stary nr w załączniku) Silnik 2.0 TDI CAHA 170KM Zrobiłem adaptacje i wszystko działa.
  8. Mistrzu a to jest tak, że im bardziej jest zapełniony to spada wydajność po przez zwężenie przepływu spalin, czy jak już się zapełni to zacznie zamulać i się zapychać?
  9. Siema mam to samo, auto 200k 2.0 TDI CAHA 170KM Czujnik zamówiłem, wymiana będzie w piątek Czy ktoś mi może powiedzieć czy dpf jest w dobrej kondycji i jaka jest dla niego maksymalna pojemność i dlaczego wtryski mogą mieć taką korektę jak na zdjęciu, Podkładki miedziane, może zawór na listwie cr? Dodam, że delikatnie buja autem na biegu jałowym. (czuć jakieś wibracje) Pozdrawiam
  10. no tak, ale podłączyłeś te fotele? jaki masz panel klimy? ja namierzyłem koło siebie gościa co zdejmuje cp i zbieram graty
  11. No ja u siebie też o tym myślę, ale moduł 300, panel klimy 100 do tego 2x CP, fotel minimum 1k, kable gotowe na allegro 200. Tylko kto mi zdejmie CP i zakoduje to w aso w Lublinie 450zl od modułu
  12. Z tego co się orientuję to ten moduł nie obsługuje grzanych foteli, potrzebujesz z końcówka P, też mam N.
  13. Dziękuję Mistrzu.
  14. Witam mógł bym prosić o nr amortyzatorów po nr VIN? Audi A5, zawieszenie 1BE WAUZZZ8T0AA010343
  15. Witam, i jak udało się rozwiązać problem? Ja mam coś takiego, jak jadę tak ok 72-74 km/h to auto mi zaczyna podskakiwać, przyśpieszę czy zwolnię podskakiwanie zanika. auto audi a5 2.0 tdi, quattro, manual, felgi oryginalne 18" wymieniłem poduszkę skrzyni, bo miała lekkie uszkodzenie i usunąłem luz na lewej półosi, wibracje dalej są. kilka razy wyważałem koła, zmiana opon nic nie zmieniła, sprawdzałem zawieszanie w 2 miejscach niby ok. tak samo geometrie wibracje są na biegu obojętnie (4, 5..) , na luzie, jak dodaję gazu, jak jadę z górki ale tylko w tym przedziale prędkości. dam np. tempomat na 73km i będzie tak podskakiwało lekko cały czas. miał ktoś może podobnie? gdzieś czytałem że to może być wina skrzyni biegów, też gość mi mówił, że jak auto długo stoi to może coś się dziać z oponami ale ja bym to wykluczył, bo miałem inne auta stały czasami po kilka tygodni i nie było problemu. Mi się wydaje, że źródło wibracji jest centralnie pod środkowym tunelem, tak jak by może ze skrzyni, wału? czy można podnieść to auto i rozpędzić je bezpiecznie na podnośniku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.