Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.0 TDI CAHA Quattro chrobotanie ocieranie przy obciążeniu przyśpieszeniu


CzarnyAudiA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w tutule pacjent 2.0 TDI CAHA quattro. Nie mogę zdjagnozować przyczyny dziwnego chrobotania tak jakby ocierania przy obciazeniu przyśpieszeniu. Gaz w podłogę i sie zaczyna powiedzmy od 3 biegu, dzwięk nie jest stały tylko przerywany,   tak jakby  auto sie bujało czyli na nierównościach. Powiem tak mialem to juz dłuzszy czas ale dziwek troche sie nasilił. Oststnio wymienilem poduchy silnika na ori lemfordera oraz poducha skrzyni nie pomoglo chociaz poduchy juz byly szrot. Skrzynia sciagana z powodu łozyska igiełkowego, wymienione łozyska igiełkowe plus nowe kompletne sprzegło dwumas w bardzo dobrym stanie został. Zawieszenie zrobione nowe tuleje lemfordera nowe laczniki sworznie. Wszystko skrecone dokrecone i dalej jest to samo. Miał ktoś coś podobnego albo ma jakis pomysl co sprawdzic co moze byc przyczyna. Na forach nic nie znalazlem dlatego dodaje tego posta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie coś udało mi się nagrać nie wiem czy bedziecie dobrze słyszeć ale coś takiego sie dzieje. Tylko pod obciążeniem przyśpieszeniem. Nazwałem to chrobotanie grzechotanie. Może ktoś ma jakieś sugestię, rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...