Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z turbiną 2,0 tdi BRE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . mam taki problem z turbo  że po odcince przy ok 4200 obrotów nie działa . Rusza dopiero po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnika . Cy to normalne ??

Opublikowano

Kolego miałem ten sam problem w bre przy 200k czeka Cię czyszczenie zmiennej geometrii turbiny

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedz .U mnie jest na liczniku  250 k teraz. Do tego jeszcze przy ruszaniu na zimnym nieraz szarpie i zgasnąć potrafi . Oprucz tego wydaję mi się że auto jedzie dobrze, ma moc i ogólnie ładnie przyspiesza.A u Ciebie były jeszcze jakieś inne objawy?

Opublikowano

Mi odcinało tylko turbine w różnych zakresach obrotów ale chyba powyżej 2400obr. Zawiozłem turbine do polecanego tu na fprum gościa z Mielca. Jeżdżę już 4 rok i auto śmiga 

Opublikowano
Teraz, hager84 napisał:

Mi odcinało tylko turbine w różnych zakresach obrotów ale chyba powyżej 2400obr. Zawiozłem turbine do polecanego tu na fprum gościa z Mielca. Jeżdżę już 4 rok i auto śmiga 

A co do czerpania na zimnym to mi też tak dziwnie szarpie już od prawie 9 lat 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, hager84 napisał:

Mi odcinało tylko turbine w różnych zakresach obrotów ale chyba powyżej 2400obr. Zawiozłem turbine do polecanego tu na fprum gościa z Mielca. Jeżdżę już 4 rok i auto śmiga 

Mi odcina ponad 4000 , przez przypadek zauważyłem bo normalnie tak nie jeżdżę. Przy normalnej jeździ tzn jak u mnie do 3000 nigdy mi się to nie zdarzyło. Co do szarpania to wygląda jak by silnik na poduszkach skakał , tylko gdyby tak było,  to myślę że cały czas by to występowało,  a u nie właśnie nie zawsze jest ten objaw.

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, hager84 napisał:

Mi odcinało tylko turbine w różnych zakresach obrotów ale chyba powyżej 2400obr. Zawiozłem turbine do polecanego tu na fprum gościa z Mielca. Jeżdżę już 4 rok i auto śmiga 

Kolego a u Ciebie też turbina ruszała po zgaszeniu silnika ?

Opublikowano
10 godzin temu, Pudels napisał:

Kolego a u Ciebie też turbina ruszała po zgaszeniu silnika ?

Nie miałem tylko objawy zacinajacej się geometri. A co co ryszajacej turbiny to ja Ci nie powiem raczej nie ruszają się po zgłaszaniu silnika. Jak masz możliwość podłącze komputer i czytaj bledy

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, hager84 napisał:

Nie miałem tylko objawy zacinajacej się geometri. A co co ryszajacej turbiny to ja Ci nie powiem raczej nie ruszają się po zgłaszaniu silnika. Jak masz możliwość podłącze komputer i czytaj bledy

 

Screenshot_20191128-090614_OBDeleven.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.