Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 Sline+ 2.0TDI 190KM EURO6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.12.2019 o 16:39, l2k2 napisał:

Graty. Ładna sztuka i miła przesiadka z A3 zapewne :)

Jak koledzy piszą, masz zwykłe Sline, a nie Sline+ (Competition). Siedzą tutaj zboczuchy pod tym względem, więc takie coś razi w oczy. Adaptacyjnych lamp wygląda, że też nie ma :decayed:

 

A powiedz mi po czym poznac Sline zewnetrzne w Audi A4?

To jaka opcje ma taki Sline Plus jesli mozna wiedziec?

Bo ja widze ze nie jestem w tych klockach ASIOR:kox:

Opublikowano

Tutaj masz sline plus,  Competition. Twój zwykły sline. C+ inny zderzak przód, spoiler na klapie, dyfuzor czarny.

20191117_121906.jpg

 

Opublikowano
  • Autor

Zderzak prawie identyczny,tylko u siebie zdejme srebrna listwe i bedzie Sline Plus:thumbup1:

Sojler na klepie juz u mnie jest az za mocno wysuniety.:D

A tylny Dyfuzor jest czarny ale w pszczelich oczkach ;)

 

Edytowane przez mamnadzieje

Opublikowano
1 minutę temu, mamnadzieje napisał:

Zderzak prawie identyczny,tylko u siebie zdejme srebrna listwe i bedzie Sline Plus:thumbup1:

Sojler na klepie ju mnie est az za mocno wysuniety.:D

A tylny Dyfuzor jest czarny ale w pszczelich oczkach ;)

 

Spoko nie mam pytań :)

Opublikowano
  • Autor

Koledzy mam problem z wycieraczkami , albo z szyba przednia:(

Nie wiem kiedy byly wymieniane u mnie wycieraczki.

Problem pojawia sie taki ,ze po przetarciu wraz z plynem oczywiscie 

Szyba wyglada jakby byla zaparowana szczegolnie widac to wieczorem

jak na przeciwko jedzie jakies auto na swiatlach.Wtedy jest takie wrazenie

ze szyba jest jakby zaparowana.Nie wiem od czego tak sie robi,nie chce narazie zmieniac wycieraczek

bo nie robia zadnych smug tylko jest takie jakby zaparowane.Aha jeszcze napisze ze szybe przednia mylem

dokladnie bo myslalem ze jest nawoskowana.

Moze ktos mi poradzi co najlepiej zrobic.

 

 

Opublikowano

Masz brudną szybę od środka :decayed:

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, skotyman napisał:

Masz brudną szybę od środka :decayed:

Jak moge miec brudna szyba od srodka.Sa tylko takie smugi jak porusze wycieraczkami :sesese:

 

Opublikowano

Skoro robi się z zewnątrz taka szyba jak przecierasz z płynem . To może by trzeba zacząć od zmiany płynu :rolleyes:

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, MaciekPL napisał:

Skoro robi się z zewnątrz taka szyba jak przecierasz z płynem . To może by trzeba zacząć od zmiany płynu :rolleyes:

Maćku tez o tym pomyslalem.Ale jak wylac ta reszte co jest w zbiorniczku?:eusathink:

Edytowane przez mamnadzieje

Opublikowano
5 minut temu, mamnadzieje napisał:

Maćku tez o tym pomyslalem.Ale jak wylac ta reszte co jest w zbiorniczku?:eusathink:

Najprościej wypsikac to :D , jak nie dużo to powinno pójść w chwilę. 

Może tez byc wina szyby , za dużo much i innych robaków i teraz tak cały czas będzie. Jeśli wymiana płynu nie pomoże to nowa szyba, chyba że duchy much będą czuwać nad autem to już tylko przyzwyczajenie i spokój.

Edytowane przez MaciekPL

Opublikowano
  • Autor
8 minut temu, MaciekPL napisał:

Najprościej wypsikac to :D , jak nie dużo to powinno pójść w chwilę. 

Może tez byc wina szyby , za dużo much i innych robaków i teraz tak cały czas będzie. Jeśli wymiana płynu nie pomoże to nowa szyba, chyba że duchy much będą czuwać nad autem to już tylko przyzwyczajenie i spokój.

Aha jeszcze nie napisalem ze szyba jest taka lekko dropiata,tak jakby spadl na nia grad piachu.:unsure:

Ale nie wiem czy to jest akurat wina tej szyby?:eusathink:

Jak mi sie uda jutro zrobie zdjecie lub jakis filmik.

Edytowane przez mamnadzieje

Opublikowano
2 minuty temu, mamnadzieje napisał:

Aha jeszcze nie napisalem ze szyba jest taka lekko dropiata,tak jakby spadl na nia grad piachu.:unsure:

Ale nie wiem czy to jest akurat wina tej szyby?:eusathink:

Jak mi sie uda jutro zrobie zdjecie lub jakis filmik.

Może auto z Dubaju? Tam sporo piaskowych burz ? Wyposażenie na wypasie to może jakis szejk jeździł? Stąd ta szyba byla by taka.

Opublikowano
  • Autor
Teraz, MaciekPL napisał:

Może auto z Dubaju? Tam sporo piaskowych burz ? Wyposażenie na wypasie to może jakis szejk jeździł? Stąd ta szyba byla by taka.

Dobre Maciek:nabijasie:

Zaraz narobie w gacie:nabijasie:

Opublikowano

Hehe nie tak poważnie to niemieckie autostrady, jazda na d*pie i takie efekty. Zmień płyn i będzie wszystko ok :)

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, MaciekPL napisał:

Hehe nie tak poważnie to niemieckie autostrady, jazda na d*pie i takie efekty. Zmień płyn i będzie wszystko ok :)

Tez tak mysle ze po zmianie plynu sie poprawi.

W A3 mialem odpryski konkretne i musialem wymienic szybe

bo sie nie dalo jezdzic i byla orginalna tak jak mam w A4 tez orginal

i szkoda mi jej narazie ruszac.Moze znajde jakas orginalna z 2015

w dobrym stanie to moze sie skusze.:thumbup:

 

Opublikowano

Szkoda że tylna nie pasuje na przód , było by można przekładać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:nabijasie::nabijasie:No nie nie wytrzymam juz:punk:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie mialem ostatnio czasu na jakies wieksze doposarzenia wozidla.

W tym tygodniu do auta dopasowal sie hak Westfalia,

na bagaznik rowerowy :gicior:

Oraz nowe ledy w swiatlach cofania.:thumbup1:

========

Oraz nowy uchwyt do haka w bagazniku:ok2:

 

 

IMG_0718.PNG

IMG_1198.JPG

IMG_0306.JPG

Edytowane przez mamnadzieje

Opublikowano

ile taki hak jeśli można wiedzieć

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, barca8585 napisał:

ile taki hak jeśli można wiedzieć

Za sam hak Westfalii bez wiazki dedykowanej 1250pln:yes2:

Wiazka dedykowana kosztuje 1200pln ale zrezygnowalem 

i zalozylem wiazkie 13pinowa ale taka zwykla nie ingerujaca 

w can.:wink:Ale zaoszczedzilem wtedy 600pln+500pln kodowanie.:thumbup1:

I za calosc zaplacilem 1900pln,ale to jednak Westfalia i wypinany.

Dlatego taka cena:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.