Skocz do zawartości
IGNOROWANY

lusterka w avant


Kicked

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Kupilem Avanta '96 rocznik. Mam jedno lusterko ze szklem w odcieniu zielonym a drugie biale. Chcialbym miec jednakowe. Mam wymieniac cale? Gdzie mozna zdobyc tanio? Jak sparwdzic czy sa podgrzewane? Mieszkam w Anglii wiec moge kupowac jedynie online.

Pozdrowienia

:audi: cool

Kicked

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 24-03-2007, 11:44 ]

A ja bym chcial zebys najpierw przeczytal regulamin a pozniej zaczynal cos pisac.Do odblokowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkłady są oczywiście wymienne a mata grzewcza jest przyklejona od tyłu. Jednak orginalne lusterka audi mają raczej odcięń niebieskawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna zdobyc tanio?

Szukaj na Allegro. Bez problemu w cenie 30-50 zeta kupisz same wkłady (30 zwykłe, ok 50 zeta z podgrzewaniem).

[ Dodano: 26-03-2007, 11:52 ]

Nawet znalazłem namiary na gościa od którego jak kupowałem, tylko ja potrzebowałem bez maty (te już miałem). Kolor zasadniczo się nie różni od ori (no może nieznacznie :biggrin: )

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1796250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem rysy i lekkie odbicia dookoła.jak lakiernik siknął całe autko/wyszło super/ to przy sprzedaży przyszedł magik z aparatem pomiaru grubości lakieru i się wycofał ,że auto całe malowane. He he .

zastanów się.... :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem rysy i lekkie odbicia dookoła.jak lakiernik siknął całe autko/wyszło super/ to przy sprzedaży przyszedł magik z aparatem pomiaru grubości lakieru i się wycofał ,że auto całe malowane. He he .

zastanów się.... :audi:

Ale o czym ty piszesz kolego, bo nie paniemaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...