Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komputer widzi cały czas otwarte tylne prawe drzwi.


Osaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pojawił mi się taki problem. Po umyciu samochodu  wyświetlacz między zegarami widzi cały czas otwarte prawe tylne drzwi. Jak po ruszeniu zamki się zamkną to znika. Ale już jak od środka podczas jazdy otworzę guzikiem w drzwiach samochód to znów wyświetla otwarte drzwi i nie mogę już ich zamknąć guzikiem . Wie ktoś o co chodzi z tym  ?

Edytowane przez Osaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zacząć 

Edytowane przez Osaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze dopisze że komitet widzi drzwi otwarte ale normalnie je zamykam pilotem. Tylko komp widzi ze są otwarte więc to zamek A nie żaden czujnik?   

Bo to wygląda tak . Samochód otwiera i zamyka się normalnie od Pilota . Tylko jak odpala stacyjke komputer widzi otwarte tylne drzwi. Jak rusza to po przekroczeniu 15km automat zamyka samochód sam. I  jest dźwięk że zamyka ale nie zamknie i pokazuje te otwarte drzwi i się świeci światło w środku.  A jak zatrzymam się i podwórze to że po przekroczeniu 15 km samochód się zamyka normalnie i gasną otwarte drzwi w kompie.  Ale już jak otworzę klawiszem otwarcia samochodu guzikiem na drzwiach to znów pokazuje że drzwi są otwarte i już je nie zamknę. Jakby ktoś mógł doradzić od czego zacząć aby to naprawić 

Edytowane przez Osaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozbieralem. A to że pracuje w Niemczech przy ciezarowkach mam dostęp do dobrych środków. I nie rozbierając zamka przez szczeline napsikalem mocnego preparatu czyszczącego i smarujacego w jednym i problem znikną póki co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawianie używek to chyba szkoda zachodu A nowe są drogie jakieś poprawione czy zaraz dalej będzie ten problem? Jakie są ceny  

Edytowane przez Osaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...