Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 arg pomocy


wiktorek892

Rekomendowane odpowiedzi

Witam taki błąd mi wyskoczył. 17924 regulowany kolektor odlotowy, zawór przelaczajacy, przerwa w obwodzie stały. Samochód ciężko odpala bez dodania gazu. Pomocy muszę jutro wyjechać w trasę 500km a strasznie się boję 

Edytowane przez wiktorek892
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, przem8 napisał:

Powodzenia

 

Dzięki a jak sprawdzę na szybko ten zawór i gdzie go znajdę. Oddał bym do mechanika ale najbliższy termin maja za 4.5 dni. Można jakieś foto prosić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, przem8 napisał:

Weź poszukaj w googlach. Może tylko wtyczka się wypieła. 

No właśnie nie mogę znaleźć w którym to się dokładnie miejscu znajduje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj przy gruszce podciśnienia. Jak nie wiesz gdzie tak gruszka, która jest na wierzchu, to już lepiej sam nic nie dotykaj:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.01.2020 o 22:03, przem8 napisał:

Szukaj przy gruszce podciśnienia. Jak nie wiesz gdzie tak gruszka, która jest na wierzchu, to już lepiej sam nic nie dotykaj:P 

Siema patrzyłem na tą gruszke i nie otwierała się wogole przy dodawaniu gazu na odpalonym więc zblokowalem ja na Maxa otwarta a ten co sterowal ten plastik odpielem z tego czy nic się nie stanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, wiktorek892 napisał:

Siema patrzyłem na tą gruszke i nie otwierała się wogole przy dodawaniu gazu na odpalonym więc zblokowalem ja na Maxa otwarta a ten co sterowal ten plastik odpielem z tego czy nic się nie stanie 

Stać się nic nie stanie. Nie wiem jak się to zachowuje w czasie jazdy w takim przypadku. Nie miałem aż tak styczności z tymi wynalazkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, przem8 napisał:

Stać się nic nie stanie. Nie wiem jak się to zachowuje w czasie jazdy w takim przypadku. Nie miałem aż tak styczności z tymi wynalazkami.

No powiem ci ze z tego co zauważyłem to od 3 tysięcy wzorowo się wkreca aż miło ale od 100 już ma mula nie wiesz czy można coś z tym zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, przem8 napisał:

A to w nich tak jest czy to coś u mnie nie tak ze od 100 już nie idzie. A mam pytanie czy możliwe że jest u mnie egr i jest on zabrudzony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wiktorek892 napisał:

No powiem ci ze z tego co zauważyłem to od 3 tysięcy wzorowo się wkreca aż miło ale od 100 już ma mula nie wiesz czy można coś z tym zrobić 

Naprawić. Więcej nic nie podpowiem, bo nie wiem, nie moja bajka. Szukaj podobnych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie mam bo na internecie mozna kupić zawór egr do mojej wersji silnika czyli 1.8 arg i tu pytanie jak sprawdzić czy go posiadam a jak tak to w którym miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1.8tnie ma egr tylko combi zawór. Cześć układu sai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, przem8 napisał:

W 1.8tnie ma egr tylko combi zawór. Cześć układu sai.

Dokladnie nazywa sie to zawór powietrza wtornego, nie wiem dlaczego ale w sklepach z czesciami nazywaja go egr, tak samo jak w 1.8 na ezektor mówią ze jest to egr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...