Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poduszka silnika A4 B6 1.8T


viktorion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tego co czytałem, to kody OE poduszek silnika dla Audi A4 B6 1.8T BFB Sedan to:
8E0199379BG
8E0199382AH

 

Pytanie kieruję do was, orientowałem się na forum zanim założyłem temat i dużo osób wypowiada się, że lepiej jest włożyć sprawdzoną używkę niż jakąś gównianą nówkę.. czy można włożyć poduszkę o innym kodzie OE? ktokolwiek mógłby poratować informacją o innych kodach które pasują do tego silnika?
Rozważałem zakup poduszki MEYLE, moglibyście mi powiedzieć czy to jest poduszka GUMOWO-OLEJOWA czy zwykła, gówniana - czyli gumowa?:

PODUSZKA-SILNIKA-PRAWA-AUDI-A4-B7-1-6-1-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 249 zł - PODUSZKA SILNIKA PRAWA AUDI A4 B7 1.6 1.8T 2.0TFSI (8825184067). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez viktorion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, viktorion napisał:

"wiele innych" oznacza to że każda literka która występuje po 382 i 379 się nadaje? 

Nie,bo niektóre są z czujnikami.Udało mi się ustalić w ASO że różne literki na końcu były zamienne ze sobą dla danego silnika.Napewno pasują od 2.0tfsi oraz zwykłego 2.0.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2 miesiące temu założyłem nowe Meyle do 1.8t BEX i czuć wibracje. W jeździe jest fajnie bo czuć że silnik jest sztywno przymocowany (w odróżnieniu do tego co miałem na startych zerwanych) ale na biegu jałowym występują małe wibracje do których siłą rzeczy się musiałem przyzwyczaić. Jak zależy ci na komforcie to podobno tylko oryginały trzeba założyć. Próbowałem z używanymi oryginałami ale przysłali mi złomy

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...