Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Moja Gwiazdka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:) :)witam chcialem wam przedstawić moja Gwiazdę

Audi 1,8 z gazem rok 1995

Wyposarzenie:

2x poduszka

ABS

klimatronic

przednie szyby w pradzie

lusterka w pradzie

Zmiany:

Gril bez znaczka

reflektory Depo +ksenon

tyl Światełka Depo Clear

Felga S6 18 225/40 lato

Felga Orgi Audi 15 195/65 zima

foteczki

http://img5.imageshack.us/gal.php?g=06042008268.jpg

http://img17.imageshack.us/gal.php?g=13102008062.jpg

Opublikowano

Wszystko pięknie ładnie , tylko zawias to rzecz priorytetowa :good:

Opublikowano

zmiany w dobrym kierunku.ale fele 18 dla mnie za duze , ja mam 17 i po naszych droga nie ciekawie :kwasny: fajne tylne lampy.jesli chcesz nia jezdzic dlugo pomysl nad kiera S.ja moja sprzedaje za rok takze nie bede wkladal nowej,a mam taka sama ja Ty :confused4: powodzenia w dalszych modach :good:

Opublikowano

wygląda nieźle, jeszcze - 35mm w dół i będzie OK

Opublikowano

noo nooo i co jedzie ten ADR z tymi kołami??? ja po zmianie ze stali zimowej na moje 17'' + gwint to szok...ubyło kucyków

autko bardzo fajne ALE mam dwa ale :>

- gleba bez zastanowienia

-tylne lampki mi osobiście się nie podobają, gdybym zmieniał to tylko II lift,a jak już chciałeś coś innego niż standard to mogłeś poszukać II lift na diodach, bo takie są :tongue4: było by duuuużo lepiej :wink4:

ale to tylko moje zdanie :cool1:

Opublikowano

pucek2509 a gdzie sa takie lampy 2 lift z diodami? na allegro. zapodaj link jak mozesz. ja tez wlasnie sie przesiadlem na 17 225/45 i tez jakby z 10 koni ucieklo :confused4: i wiecej mi na trasie wzial.ale efekt bezcenny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No tak panowie macie rację na 18 kucykw jak by z 20 mniej ale efekt i wyglad bezcenny co do zawiecha hmm moze w przyszlosci teraz mam inne piorytety (mieszkanie) i niestety kaskii brak ahh juz sie przymierzam do zmiany kiery hehehe :evil:bede mial chwilke i bedzie pogoda powrzucam foteczkii ii pochwalee sie dalejj hehedzieki Wielkie Pozdroo

Opublikowano

Ładna audiczka ;) kolorek też zacny no i światła które zrobiły na mnie już dawno wrażenie ;) właśnie takie chce tylko diodowe ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.