Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiennik lewej poduszki silnika


Krystian Szczecina

Rekomendowane odpowiedzi

Mam padniętą poduche silnika z lewej strony, zamienników brak, używki nie mogę nigdzie znaleźć, nowa w aso 780zł, poduszka jest olejowa z czujnikiem, z tego co widzę to można kupić z febi za około 300zł do 3.0tdi z a6 c6, będzie to pasowało? Niby jedno i drugie to v6, silnik pewnie bardzo podobny jak nie taki sam, ułożenie silnika podobne, wtyczka i czujnik identyczny, nawet cała poducha wygląda tak samo. Testował ktoś to lub jakąś inną poduche nie z aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, na poduszce którą mam na aucie nic nie widać, może jest gdzieś z tyłu ale by trzeba było ją wyciągnąć, a tam jest troche roboty, wolałbym mieć odrazu nową żeby wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nr vin wychodzi na to że muszę mieć poduchę 8E0 199 379t lub 8E0 199 382H, tylko teraz która z tych? Oczywiście zamienników brak, poduchy z t na końcu nie znalazłem, ale z H jest na allegro używka. Pytanie czy podejdzie? Bo tak mi się wydaje że jedna jest lewa a drugra prawa tylko która jest która?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 199 379t  jest lewa

WWW.OEMEPC.COM

Silnik Czesci mocujace silnik 2,5/3,0 l 6-cylindrów+ siln.benz.+ BDG,BBJ,BKN, ASB for 2005 Audi Audi A4/Avant Canada market

 

Edytowane przez aker
Dodatkowe info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie ta którą potrzebuje, niestety nie mogę nigdzie znaleźć używki, a nie podejdzie jakaś inna? Albo może zmienił się nr części?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z poduszką się zakończyła, niestety ale poduszka z a6 c6 asb nie pasuje, jest troszkę szersza, dłuższa o jakoeś 2cm i gwint ma na większą śrubkę przez co nie wchodzi w łapy. Moja poducha wg etki była od 2,5tdi z a6 c5 i co najgorsze po rozebraniu okazało się że poducha jest połamana od spodu i ledwo trzymała się na łapie. Na szybko udało mi się dorwać jakąś poduche w okolicy na olx, podobno że od 2.0tdi, wyglądała identycznie, nr był bardzo nieczytelny, jedyne co było widać to 8e0 37.....B, co było pomiędzy i czy coś było po B to ciężko stwierdzić. Założyłem ją i podpiąłem czujnik, po przejechaniu kilku km mogę stwierdzić że wszystko jest ok, autem wkońcu nie trzęsie przy przyspieszaniu i na postoju. To tyle odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie na etkę po numerze 

WWW.OEMEPC.COM

Silnik Czesci mocujace silnik do automat.skrzyni 6-biegowej 2,0 l 4-cylindry+ siln.benz.+ BGB,BUL,BWE, BPG,BWT,BYK, BPJ for 2007 Audi Audi A4/Avant Europe market

link.czy to jest 

6c115d54439eb09c0bef4abfcdad
ALLEGROLOKALNIE.PL

Kup teraz: Poduszka silnika Audi A4 B7 2.0 TDI 8E0199379BJ za 150,00 zł i odbierz w mieście Niemce. Szybko i bezpiecznie w najlepszym miejscu dla lokalnych Allegrowiczów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te z czujnikiem wyglądają identycznie z tym że ta co kupiłem miała czarny czujnik. Wydaje mi się że nieważne czy 3.0 czy 2.0 poducha będzie tak samo działać, do 2.0 są oczywiście tańsze, do mojego 3.0 w aso powiedzieli mi 780zł także sporo a zamienników brak. Jeszcze w któryś dzień podjade do znajomego i zobaczę czy błędu nie wyrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są różne numery to muszą się czymś różnić po darmo to nie wymyślono np.waga silnika kąt nachylenia i nacisku na poduszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...