Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z dopasowaniem pilota do A4 B6 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Kolega kupil A4 B6 i ma problem z pilotem, probowalem pomoc i dopisac na nowo pilota ale nie daje rady :/
Wyglada to tak:
- przekrecam na zaplon
- wchodze w Address 46: Central Conv.
- wchodze w Adaptation - 10
- wyswietla kanal 00 - klikam save (zeby skasowac zapamietane wczesniej piloty)
- przechodze do kanalu 21 wpisuje 1 (zeby dopisac pilot na 1szej pozycji w pamieci)
- w okienku na gorze widnieje wartosc "Adjustment"
- klikam test - wartosc "Adjustment" sie nie zmienia
- klikam Open na pilocie - wartosc "Adjustment" sie nie zmienia
- klikam save - w okienku gdzie bylo "Adjustment" nie ma juz nic
- klikam Open na pilocie
- moge tylko kliknac "Done go Back" ale pilot nadal nie dziala

Modul komfortu to - 8E0 959 433 AE
Kodowanie - 06976
Pilot (kupiony z tym autem) - 8Z0 837 231 D
Moj pilot od A4 B5 napewno sprawny (podobno pasuje do tego modulu komfortu) - 4D0 837 231 A

Podmienialem juz modol komfortu na taki z identycznym nr. (8E0 959 433 AE) a nawet mial identyczne kodowanie co stary (06976)
ale efekt jest ten sam

Dziwi mnie jeszcze fakt ze w Meas Block w kanale 007 gdzie powinno pokazywac ilosc dopisanych pilotow widnieje wartosc 1110 - tak jakby nie dzialalo kasowanie starych pilotow z pamieci (Adaptacja kanal 00 - save)

Czy ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic?

A moze ktorys z kolegow z Warszawy ma taki modol u siebie w aucie to bym chociaz piloty przetestowal

Edytowane przez txc

Opublikowano

Ktoś pomoże? Mam ten sam problem :/

Opublikowano
  • Autor

Kolega pojechal do ASO tam mu naopowiadali bajek ze VCDSem sie tego nie zrobi i ze musza zeskanowac dowod rejestracyjny i wyslac do fabryki zeby przyslali nowy kluczyk (nie dotarlo do nich ze immo dziala i samochod normalnie odpala z jednego i drugiego klucza tylko centralny zdalnie sie nie otwiera).

Pojechal do goscia w Piasecznie (nie ASO) tam zamowili kluczyk, przyjechal na drugi dzien ale tez im nie udalo sie dopasowac pilota.

Zastanawia mnie jeszcze jedno: w module wyskakuje blad:

01812 - Supply Voltage for Door Controller; Pass. Side (J387)
            37-10 - Faulty - Intermittent

ale czy to by mialo wplyw na programowanie pilota ???

Opublikowano

A ten kluczyk z którym auto kupił tez nie działa? Jest jeszcze sprawa wzmacniacza anteny,jeżeli nie odbiera sygnału z pilota to nie dopiszesz. A te wzmacniacze lubią padać .

01812 - Supply Voltage for Door Controller; Pass. Side (J387)
            37-10 - Faulty - Intermittent

błąd sterownika drzwi pasażera,albo sterownik padł albo przewody w przelotce w drzwiach uszkodzone.

Edytowane przez pila24

Opublikowano
  • Autor

Obydwa klucziki ktore kupil z autem nie chca sie synchronizowac + moj jkluczyk od A4 B5 LIFT 99' tez nie

Wzmacniacz anteny jest jak sie domyslam w module komfortu a modol komfortu byl podmieniany i tez bylo to samo

Edit:

W dniu 21.02.2020 o 17:07, Paweł1530 napisał:

Ktoś pomoże? Mam ten sam problem :/

Czy masz jakies bledy w module komfortu?

Edytowane przez txc

Opublikowano
6 godzin temu, txc napisał:

Wzmacniacz anteny jest jak sie domyslam w module komfortu a modol komfortu byl podmieniany i tez bylo to samo

Edit:

Źle się domyślasz ☺ to osobny element,wzmacnia sygnały radiowe i inne m.in.  od pilota. W avancie jest pod lewym boczkiem w sedanie nad tylną szybą.

Opublikowano
  • Autor

Oo super to juz jest jakis punkt zaczepienia :) dzieki sprawdze to i napisze

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Rozwiązał Pan problem z kluczem? 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Jaki tam "Pan" :D Tomek jestem :)

Nie rozwiazalem, kolega stracil cierpliwosc i chcial juz zakladac dokladany centralny ale na szczescie tego nie zrobil.

W jakiejs wolnej chwili bedziemy sie za to brac, z tego co sie zorientowalem to ten wzmacniacz antenowy siedzi w lewym tylnym rogu (A4 B6 Avant) tuz za plastikiem od lewej strony rolety, jest tam tez buzzer od czujnikow parkowania z ktorym tez kolega ma problem.

Opublikowano
35 minut temu, txc napisał:

z tego co sie zorientowalem to ten wzmacniacz antenowy siedzi w lewym tylnym rogu

Będąc dokładnym to sygnał fzv (komunikacja radiowa z modułem komfortu) przechodzi przez wzmacniacz a sam sygnał nie jest wzmacniany,po prostu idzie do anteny w szybie.  

  • 3 lata później...
Opublikowano

A wie ktoś jak idzie antena w A4 B6 Cabrio?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.