Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Złe zamontowanie szyby przedniej


spuner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum, ostatnio miałem wymienianą szybę przednią w audi a4, i uważam że zamontowali ją za głęboko, wciskane gumy po bokach i i listwa na dole szyby źle leża, co niegdzie dotykają szyby, a stylistycznie też kiepsko wygląda. Tam gdzie wymieniałem powiedzieli mi że tak musi być i niemożliwe jest żeby była wyżej, choć wcześniej tak było i wyglądało o wiele lepiej. Zastanawia mnie jaka grubość powinna mieć warstwa tego kleju czy silikonu do montowania szyby. Najlepiej by było porównać z inną audi a4 z oryginalnie zamontowana szybką. Jest ktoś chętny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź na jakiś parking supermarketu, poszukaj A4 i porównaj :gwizdanie: , albo zagadaj z chłopakami z twojego regionu: http://www.a4-klub.pl/smf/spociki_321odzkie-t22268.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warstwa kleju nakładanego ma w granicach 1.5 cm,a to jak jest ułożona szyba zależy od montującego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć podpinam się do tematu. Mam podobny problem źle wymieniona szyba po poprzednim użytkowniku jakieś dziwny szum w prawym rogu i troszkę wody na podłodze. W Maju będę wymieniał szybę ponieważ ma trochę odprysków pod kamieniach i chciałbym dowiedzieć się jaką szybę kupić i czy tą szybę można zamówić razem z uszczelkami, bo te stare są trochę niedolegające i porysowane. Jakiej firmy zamówić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć podpinam się do tematu. Mam podobny problem źle wymieniona szyba po poprzednim użytkowniku jakieś dziwny szum w prawym rogu i troszkę wody na podłodze. W Maju będę wymieniał szybę ponieważ ma trochę odprysków pod kamieniach i chciałbym dowiedzieć się jaką szybę kupić i czy tą szybę można zamówić razem z uszczelkami, bo te stare są trochę niedolegające i porysowane. Jakiej firmy zamówić ?

Securit lub Pilkington :good: uszczelki też można dostać z zamiennika i to całkiem dobrej jakości :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyli Ci źle szybę. Wpływ na montaż ma osoba montująca oraz jakość szyby. Czasem najtańsze szyby maja zły profil i wtedy nie ma możliwości należycie jej wstawić. Ja niedawno wymieniałem szybę i założyli mi ja idealnie. Koszt całkowity 460zł. Boczne listwy są na wcisk i zostają a górna listwa niestety sie deformuje i trzeba wymienić na nową. Mi w punkcie założyli szybę i od razu w ofercie posiadali listwy (nie wiem jakiej firmy) do wszystkich samochodów. Wymienili i jest oki. Dali dożywotnią gwarancje na rozwarstwianie szyby i szczelność wklejonej szyby. Co do firm to dobre są Sekurit, Guardian, Soliver, Splintex, Pilkington. Przy wymianie proponuje nową szybę i listwe górną żeby nie było później problemów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...