Treść opublikowana przez Infermus
-
[B5 ADP] Brak dzwięku na nie wyłączonych światłach
Dzięki kolego za Info teraz wiem co należy zrobić.
-
[B5 ADP] Brak dzwięku na nie wyłączonych światłach
dzięki za info mam wlutować jakiś głośnik za licznikiem ale dokładniej gdzie jeśli można to proszę o foto
-
[B5 ADP] Brak dzwięku na nie wyłączonych światłach
witam kolegów mam problem z brakiem dzwięku na pozostawionych światłach czy coś się spaliło
-
[B5 ADR] Łożysko napinacza paska wielorowkowego, wymiana
witam wpisz w szukam uszkodzone łożysko wałka wentylatora może to ci pomoże.
-
[B5 ADP] Problem z odpalaniem
Chyba masz problem z rozrusznikiem potrafi się zawiesić i kręcić razem z silnikiem aż padnie szukaj w dziale elektryki.
-
[B5 ADP] Problem z odpalaniem
witam sprawdz czy tłoki i korbowód nie są zablokowane włącz drugi bieg i przepchaj go do przodu .
-
[B5 ADP] Wyciągnięcie katalizatora i włożenie tumnika
czy strumienica wyciszy auto.
-
[B5 AHU] Ciężko pracujący układ po zmienie pompy
Każdy sprzedający towar chwali aby znaleść kupca ja mam pompę w garażu byłem teraz sprawdzić czy ma luzy prawo lewo i niema więc odpowiedz już chyba znasz co kupiłeś.
-
[ALL B5] Wspomaganie cieknie ;(
Jesteś pewien że hipol morze mówił hydrol bo hipol jest do skrzyni a hydrol do pomp hydraulicznych.
-
[ALL B6] Poziom płynu wspomagania - rozszczelnianie układu
Jak duży czy pod korek ?
-
[B5 ANB] Sprzęgło wysoko łapie i ostatnio jakby boksuje przy wysprzęglaniu na 2-ce
Ja bym pojechał do innego warsztatu aby sprawdzili czy te części które zostały zamontowane mogły się tak szybko zniszczyć przy tak małym przebiegu.
-
[B5 ADP] Poci się korek z lewej strony z tyłu komory silnika
Tak to króćec miałem takie same problemy uszczelnianie nic nie daje trzeba wymienić na nowy brak zamieników mogę przesłać FOTO króćca.
-
[B5 AJL] 1,8t szarpie + czarne świece i bark mocy
Miałem tak w fordzie z instalacją gazową czarne okopcone świece pojechałem do gazownika i stwierdził że sonda padła bo na gazie jest większa temperatura wymieniłem i problem znikł.
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
No więc sprawy potoczyły się inaczej kuzyn radia nie kupił bo wyświetlacz niebieski a chciał pomarańczowy więc postanowiłem usunąć wtykę anteny i w prowadziłem antenę otworem do wewnątrz opciełem wtykę i polutowałem w ten sposób radyjko się zmieściło.
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
Ok trzeba zmienić radyjko na małe to sprzedam kuzynowi i zakupię coś mniejszego tylko co?
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
No to lipa ale przesunięcie 3 cm dalej chyba nic się nie stanie.
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
Przesyłam zdjęcia urządzenia które mi przeszkadza i radyjka które się nie mieści. Chcę przesunąć te urządzenie do tyłu, tak aby radio nie przeszkadzało. Co to właściwie za urządzenie?
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
miejsce dobre ale mam tam bolec od blokady skrzyni więc to miejsce odpada.
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
nie nie kolego to miejsce jest najlepsze pod względem estetyki i dostępu.
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
No to rodzi się problem cb nie da się zmniejszyć.
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
czy tak na pewno a jeśli tak to czy da się go przesunąć głębiej.
-
CB radio - w kieszonce pod klimą przy popielnicy - da rade ????
Witam kolegów odgrzeje temat przeczytałam trochę info na forum i chcę uzyskać więcej informacji na temat montażu cb w kieszeni popielniczki bo jestem śwież w tym temacie zakupiłem cb tti881 które musi się zmieści w kiszeni popielniczki ale jest problem jest tam z tyłu jakaś metalowa puszka z napisem achtung i coś tam dalej która uniemożliwia wsunięcie radia taki aby nie kolidowało z drążkiem biegów.
-
[B5 ADP] Sprężyny tył jakie
morze z kombi albo 1,8 kiedyś słyszałem rozmowę że są twarde i nie polecają do 1,6
-
[B5 ADP] Sprężyny tył jakie
Myślę że powinieneś założyć używane z rynku wtórnych części .
-
[B5 ADP] Szarpanie przy ruszaniu i lekkim wciśnięciu pedału gazu
Kolego zrób prosty test wiedź na kanał wrzuć 2 i przesuwaj autem do przodu i do tyłu i zobaczysz skąd jest luz .