Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GregG

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wybaczcie. Audi a4 95 rok 1.6 kod ADP. Auto jest po dzwonie przodu u miał uszkodzoną tą rurke i teraz nie wiem jaka tam idzie i jak ją wymontować czy ma ona gwint czy jest na uszczelnieniu kleju itp ---------- Post dopisany 03-11-2012 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 18:22 ---------- Witam Proszę o pomoc. Pozdrawiam
  2. Wlewałem wodę od góry od szyberdachu i wyciekała koło zawiasu więc ten kanał jest ok. Adr3k powiedz mi jak to wyczyścić lub usunąć problem. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 19:48 ---------- Czy ktoś może mi pomóc z tym zaciekiem?
  3. Witam Po przeszukaniu całego forum mam pytanie odnośnie wymiany tematycznej rurki, w którą wchodzi bagnet. Ona idzie z bloku. Ne chodzi mi o tą pomarańczową z tworzywa tylko stalową czy jest możliwość jej wymiany jeśli tak to proszę o opis jak to zrobić będę niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam
  4. Witam Dziękuje za odpowiedzi. Powiem Wam szczerze że znajomy próbował pastą i urządzeniem do polerki na lusterkach i powiem szczerze że to zjadliwie wygląda. Wygładza pomarańczową skórkę. Ale pewnie ma też znaczenie jakie wielkości jest owa pomarańcza. Bo na zderzaku czuje, że nie pójdzie tak łatwo gdyż jest o wiele większa. Nie mam doświadczenia dlatego nie będę się za to zabierał. Może zna ktoś cenę polerki całego auta oraz kogoś z Wrocławia lub okolic. Pozdrawiam
  5. Witam Podepne się do tematu, u mnie jest problem na zejściu sie słupka z podsufitówką strona kierowcy, zawsze jak pada mam tam mokro. Mam szyberdach i sprawdzałem kanały puszałem wode i wyciekało. Co powiecie w tym temacie? Pozdrawiam
  6. Witam Powiedzcie mi prosze jak usunąć "pomarańczową skórkę" po lakierowaniu? Jakich środków użyć? Pozdrawiam
  7. Pisałem że zawieszenie wymienione Lukaszxx. lapsik myślałem o tym ale także o poduszce pod skrzynią? Co sądzisz?
  8. Witam Mam podobny problem lecz wymieniłem całe zawieszenie bez amorów. Stukanie powstaje przy ruszaniu natomiast na dziurach jest cisza. Co to może być? Pozdrawiam
  9. GregG odpowiedział(a) na GregG temat w Audi A4 B5
    Dziękuje za odpowiedzi Udało mi się zlokalizować na allegro jedną sztukę oryginał nowy za 100pln z przesyłką chyba nie drogo już ją zamówiłem i czekam. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
  10. GregG odpowiedział(a) na GregG temat w Audi A4 B5
    Thx powiedz mi jakiej firmy kupić bo słyszałem że są z nimi problem kolega mówił że pochodziła mu jedna miesiąc druga 1,5 roku aż kupił używaną i chodziła aż do sprzedaży auta więc mam dylemat?
  11. GregG opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam Proszę o pomoc odnośnie wymiany kostki stacyjki stronę z Sam naprawiam lub zdjęcia krok po kroku jak wymienić, a także na jaką kostkę wymienić jakiej firmy. Dziękuje za pomoc pozdrawiam
  12. GregG odpowiedział(a) na GregG temat w 1.6
    Dziękuje bardzo za odpowiedzi jutro kupuje rozrusznik zobaczymy czy on jest winien. Pozdrawiam [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 20:20_________________________________________________Witam Wymiana rozrusznika pomogła ale czeka mnie jeszcze wymiana kostki w stacyjce. Dziękuje za odpowiedzi i pomoc zamykam post Pozdrawiam
  13. Witam Co do radia to miałem identycznie i powiem szczerze że nie ma co się zastanawiać i wymienić kostkę bo po załączeniu silinika nie odłączy załączenia rozrusznika i się spali tak miałem Pozdrawiam
  14. GregG odpowiedział(a) na GregG temat w 1.6
    Sprawdzałem Tłoki i korbowód nie jest zblokowany. Myślałem też o stacyjce ale prąd idzie do cewki bo sprawdzałem więc jest ok.
  15. GregG opublikował(a) temat w 1.6
    Witam Proszę o pomoc. Przeglądałem posty i nie znalazłem nic podobnego o identycznych objawach. Wczoraj wracając z pracy silnik wydawał z siebie metaliczny dźwięk tak jakby uderzał tłumik o blachę. Po zatrzymaniu otworzyłem maskę i dźwięk pochodził z dołu silnika. Następnego dnia wsiadłem do auta przekręciłem zapłon i próbowałem odpalić ale rozrusznik nawet się nie ruszył zero jakiegokolwiek dźwięku. Czy to rozrusznik? Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.