-
Rurka metalowa bagnetu oleju
Wybaczcie. Audi a4 95 rok 1.6 kod ADP. Auto jest po dzwonie przodu u miał uszkodzoną tą rurke i teraz nie wiem jaka tam idzie i jak ją wymontować czy ma ona gwint czy jest na uszczelnieniu kleju itp ---------- Post dopisany 03-11-2012 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 18:22 ---------- Witam Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Wszystko sprawdzone-dalej cieknie woda do środka
Wlewałem wodę od góry od szyberdachu i wyciekała koło zawiasu więc ten kanał jest ok. Adr3k powiedz mi jak to wyczyścić lub usunąć problem. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 19:48 ---------- Czy ktoś może mi pomóc z tym zaciekiem?
-
Rurka metalowa bagnetu oleju
Witam Po przeszukaniu całego forum mam pytanie odnośnie wymiany tematycznej rurki, w którą wchodzi bagnet. Ona idzie z bloku. Ne chodzi mi o tą pomarańczową z tworzywa tylko stalową czy jest możliwość jej wymiany jeśli tak to proszę o opis jak to zrobić będę niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witam Dziękuje za odpowiedzi. Powiem Wam szczerze że znajomy próbował pastą i urządzeniem do polerki na lusterkach i powiem szczerze że to zjadliwie wygląda. Wygładza pomarańczową skórkę. Ale pewnie ma też znaczenie jakie wielkości jest owa pomarańcza. Bo na zderzaku czuje, że nie pójdzie tak łatwo gdyż jest o wiele większa. Nie mam doświadczenia dlatego nie będę się za to zabierał. Może zna ktoś cenę polerki całego auta oraz kogoś z Wrocławia lub okolic. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Wszystko sprawdzone-dalej cieknie woda do środka
Witam Podepne się do tematu, u mnie jest problem na zejściu sie słupka z podsufitówką strona kierowcy, zawsze jak pada mam tam mokro. Mam szyberdach i sprawdzałem kanały puszałem wode i wyciekało. Co powiecie w tym temacie? Pozdrawiam
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witam Powiedzcie mi prosze jak usunąć "pomarańczową skórkę" po lakierowaniu? Jakich środków użyć? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Stukanie po wymianie wahaczy
Pisałem że zawieszenie wymienione Lukaszxx. lapsik myślałem o tym ale także o poduszce pod skrzynią? Co sądzisz?
-
[ALL B5] Stukanie po wymianie wahaczy
Witam Mam podobny problem lecz wymieniłem całe zawieszenie bez amorów. Stukanie powstaje przy ruszaniu natomiast na dziurach jest cisza. Co to może być? Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Kostka stacyjki
Dziękuje za odpowiedzi Udało mi się zlokalizować na allegro jedną sztukę oryginał nowy za 100pln z przesyłką chyba nie drogo już ją zamówiłem i czekam. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
-
[B5 ADP] Kostka stacyjki
Thx powiedz mi jakiej firmy kupić bo słyszałem że są z nimi problem kolega mówił że pochodziła mu jedna miesiąc druga 1,5 roku aż kupił używaną i chodziła aż do sprzedaży auta więc mam dylemat?
-
[B5 ADP] Kostka stacyjki
Witam Proszę o pomoc odnośnie wymiany kostki stacyjki stronę z Sam naprawiam lub zdjęcia krok po kroku jak wymienić, a także na jaką kostkę wymienić jakiej firmy. Dziękuje za pomoc pozdrawiam
-
[B5 ADP] Problem z odpalaniem
Dziękuje bardzo za odpowiedzi jutro kupuje rozrusznik zobaczymy czy on jest winien. Pozdrawiam [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 20:20_________________________________________________Witam Wymiana rozrusznika pomogła ale czeka mnie jeszcze wymiana kostki w stacyjce. Dziękuje za odpowiedzi i pomoc zamykam post Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Przyduszanie sie na zimnym silniku na niskich obrotach- rozwiazanie
Witam Co do radia to miałem identycznie i powiem szczerze że nie ma co się zastanawiać i wymienić kostkę bo po załączeniu silinika nie odłączy załączenia rozrusznika i się spali tak miałem Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Problem z odpalaniem
Sprawdzałem Tłoki i korbowód nie jest zblokowany. Myślałem też o stacyjce ale prąd idzie do cewki bo sprawdzałem więc jest ok.
-
[B5 ADP] Problem z odpalaniem
Witam Proszę o pomoc. Przeglądałem posty i nie znalazłem nic podobnego o identycznych objawach. Wczoraj wracając z pracy silnik wydawał z siebie metaliczny dźwięk tak jakby uderzał tłumik o blachę. Po zatrzymaniu otworzyłem maskę i dźwięk pochodził z dołu silnika. Następnego dnia wsiadłem do auta przekręciłem zapłon i próbowałem odpalić ale rozrusznik nawet się nie ruszył zero jakiegokolwiek dźwięku. Czy to rozrusznik? Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
GregG
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta