Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z ABS po wymianie wyświetlacza FIS


vasco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Audi A4 B5 Avant quatro 1998

Po wymianie u elektryka wyświetlacza FIS ( mój był już nieczytelny )   sprawdzeniu go na przekręconym zapłonie  ( wydawało się że wszystko gra )  potem odpaleniu autka i zrobieniu 2 /3 metrów pojawiła mi się  kontrolka ABS , czerwony wykrzyknik na wyświetlaczu oraz sygnał dźwiękowy -  czy taka wymiana wyświetlacza może mieć coś wspólnego z tym ? Mechanicznie ABS przestał działać i nie bardzo  wiem o co chodzi. Napięcie dochodzi do kostki pompy .Błąd jaki wyświetla się to :  01200 Napięcie zasilania zaworów ABS 35-00--

Zanim zabrałem się za ten wyświetlacz ( w zasadzie elektromechanik ) wszystko poprawnie działało i żadnych błędów nie było.

Czy wymiana wyświetlacza może mieć coś wspólnego z tym błędem ABS  czy po prostu jest to zwykły przypadek.

pzdr i z góry dziękuję za info :hi:

 

Edytowane przez vasco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problem rozwiązany - okazało się że przyczyną był  nie stykający dobrze bezpiecznik który ukryty był jakby pod kolumną kierownicy.Dopiero 3 elektryk był bardziej kumaty od poprzednich i w sumie ode mnie ponieważ sprawdzone były wszystkie bezpieczniki pod maską   oraz zwyczajowo te które znajdują się z boku deski rozdzielczej od strony kierowcy.Piszę to bo można zaoszczędzić czasu , pieniążków i nerwów  bo wiadomo niby pompa ABS ( w  zasadzie moduł )  do wymiany te klimaty  twierdzono a tu proszę : mały  ukryty przed światem bezpiecznik.

Także zanim zaczniecie biegać za pompą ABS   sprawdźcie też sobie bezpieczniki ukryte głębiej.

Fakt faktem że to był przypadek aczkolwiek  ten błąd wyskoczył chwilkę zaraz po tej wymianie więc pierwsze myśli kierowałem w tą stronę.

pzdr :hi:

 

Edytowane przez vasco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...