Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł bluetooth bład 0003 wadliwy


bLACK_61094

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z modułem bluetooth w mojej A4 z 2007 roku. Dowiedziałem się przed przypadek że mam bluetooth... VCDS łączy się z modułem, mogę kodować i adaptować ... Bluetooth jest włączony kanał 133 na 1, ale telefon nie wyszukuje mi Audi ... 

Mój moduł to 8P0 862 335H i mam na nim jeden błąd : 00003 Sterownik 14 wadliwy 

 

Czy to znaczy że moduł jest uwalony ? 

I czy znajduje się on pod siedzeniem pasażera w podłodze ?

Pozdrawiam. 

20200303_143700.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bLACK_61094 napisał:

Czy to znaczy że moduł jest uwalony ? 

I czy znajduje się on pod siedzeniem pasażera w podłodze ?

2 x tak. Wymieniaj moduł,nie musi być koniecznie H ale najlepiej taki z nową naklejką (po 2007r)

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pila24 napisał:

2 x tak. Wymieniaj moduł,nie musi być koniecznie H ale najlepiej taki z nową naklejką (po 2000r)

Bardzo Ci dziękuję ? zamawiam drugi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak więc wymieniłem moduł bluetooth na sprawny. Nie ma żadnych błędów ... Wszystko zakodowane i zaadaptowane tak jak trzeba i nadal nie wyszukuje mi żaden telefon tego samochodu ... Nawet stara nokia N95 nic ...

Jak myślicie w czym może być problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bLACK_61094 napisał:

Panowie tak więc wymieniłem moduł bluetooth na sprawny. Nie ma żadnych błędów ... Wszystko zakodowane i zaadaptowane tak jak trzeba i nadal nie wyszukuje mi żaden telefon tego samochodu ... Nawet stara nokia N95 nic ...

Jak myślicie w czym może być problem ?

Dobra udało się ! Wystarczyło zamknąć i otworzyć centralny zamek ?‍♂️ bluetooth zaskoczył!  wszystko śmiga aż miło ! Zamykam temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bLACK_61094 napisał:

Dobra udało się ! Wystarczyło zamknąć i otworzyć centralny zamek ?‍♂️ bluetooth zaskoczył!  wszystko śmiga aż miło ! Zamykam temat 

A na jaki wymieniłeś? Bt czasami potrafi się uśpić lub zwiesić podczas pracy auta ale to tylko pierwszych wersji dotyczy. Wersje S mam z półtora roku i ani razu nie zwiesiła się,łączy się szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, pila24 napisał:

A na jaki wymieniłeś? Bt czasami potrafi się uśpić lub zwiesić podczas pracy auta ale to tylko pierwszych wersji dotyczy. Wersje S mam z półtora roku i ani razu nie zwiesiła się,łączy się szybko.

Wymieniłem na taki jak był czyli H 

Teraz wszystko działa tylko nie chciało zaskoczyć pierwszy raz jak miałem tylko podłączone ale nie poskładane i tak jak pisałem wystarczyło zamknąć i otworzyć auto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...