Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panewki rysy i falujące ciśnienie (zdjęcia)


webasto1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, silnik 2.0alt przebieg 290tysi tak wyglądają panewki i rysy na pompie, ciśnienie faluje o 0.5bara . Co myślicie pacjent do uratowania przy małym wkładzie finansowym czy raczej lepiej słupek cały atakować od innego ? 

CB71C13A-51A3-4F1F-B18E-5F226ED7FB58.jpeg

13CEDB77-F04F-4502-9D8F-D190844C3837.jpeg

94A3E6FE-8402-4266-B107-E98BFA1A3295.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panewki to pół biedy bo wymienisz niedrogo, a jak wał? One nie są wytarte, z tego co widzę mają rysy, ale jest jeszcze "ta" warstwa, która nie wiem jak się nazywa :D W golfie miałem gorsze panewki, świeciły się jak psu jajca, ale rys nie było, włożyłem nowe na starym wale i jakoś to hula. Z pompą oleju nie podpowiem. Jakbyś miał wymieniać słupek to zrób ten po kosztach i zajedź drania :D Przepłukaj ten silnik dokładnie bo coś tam w nim musiało sobie pływać i nie był t składnik oleju :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym podpiąć się pod temat. Otóż mam luz na wałku pośrednim (chwyciłem go, poruszyłem góra dół i odczuwalny był luz). Możliwe że panewki są do wymiany. Teraz pytanie takie, by się tam dostać można to zrobić od dołu wykręcając miskę olejowa i wtedy jest dojście do panewek i wału? I te panewki gdzie mogę dostać? Silnik 1.8 ADR 125km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...