Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Sterowanie szybami


zigula11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak to zrobić żeby szyby odsuwaly mi się w tylko w momencie kiedy trzymam przycisk, jak puszczę to szyba ma stanąć

W tej chwili mam tak, że jak nacisnę raz to szyba całkiem się odsuwa a jak wcisnę 2 raz to całkiem się zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak jak opisujesz: naciskasz raz to sie lekko uchyla. trzymam to szyba jedzie w dol/do gory. jak puszcze przycisk to sie zatrzymuje. tak jest w oryginale wiec u Ciebie cos jest nie halo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak, nacisnę raz zjedzie na sam dół. Jeżeli nacisnę i przytrzymam zjeżdża na dół ale gdy puszczę to się zatrzymuje. Tak powinno chyba być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A guzik prawda, że tak jest w oryginale. Ja mam tak samo jak Zigula, naciskam i szyba idzie sama do oporu, żeby ją zatrzymać trzeba drugi raz krótko nacisnąć. Jest to ewidentnie gdzieś zaprogramowane bo po odpięciu aku szyby sie rozprogramywują i przez pewien czas automatyczne odsuwanie/ zasuwanie nie działa do czasu ponownego zaprogramowania się.

Osobiście mi to nie przeszkadza więc mnie nie interesuje co za to odpowiada. Wiem, że nie pomogłem ale chciałem tylko sprostować błędną wypowiedź Razk :hi:

Colo muszę sprawdzić czy z tym przytrzymaniem jest tak jak mówisz bo tego jeszce nie przyczaiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cobradd Jak raz nacisnę, zjeżdża w dół i nacisnę drugi raz to też się zatrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zaprogramować to trzeba przytrzymać na raz do góry włączniki aż będzie takie tyknięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zaprogramować, to szybę trzeba całkiem otworzyć, a następnie całkiem zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie pomogłem ale chciałem tylko sprostować błędną wypowiedź Razk

wiec moja odpowiedz jest nie do onca bledna. poprostu ty masz tak zaprogramowane, ja nie. w poprzedniej A4 mialem tak samo jak teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...