Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak podświetlenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od jakiegoś czasu zauważyłem że nie podświetlają się regulacja kratki nawiewu (zamknięcie otwarcie) do tego nie podświetla się przełącznik świateł oraz regulacja wysokości świateł co mogła się stać? Proszę o jakieś porady pozdrawiam

Opublikowano
18 minut temu, pajak30 napisał:

Witam od jakiegoś czasu zauważyłem że nie podświetlają się regulacja kratki nawiewu (zamknięcie otwarcie) do tego nie podświetla się przełącznik świateł oraz regulacja wysokości świateł co mogła się stać? Proszę o jakieś porady pozdrawiam

A reszta podświetlenia działa? przyciski szyb? podświetlenia cimatronica? licznik? próbowałeś regulować oświetlenie plusem i minusem na liczniku? 

Sprawdzałeś bezpieczniki? 

 

Opublikowano
  • Autor

Tak climatronic podświetla zegary też przyciski szyb też podświetla bezpieczniki sprawdziłem a i brak podświetlenia zapalniczki ale sama zapalniczka grzeje

Edytowane przez pajak30

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

A reszta podświetlenia działa? przyciski szyb? podświetlenia cimatronica? licznik? próbowałeś regulować oświetlenie plusem i minusem na liczniku? 

Sprawdzałeś bezpieczniki? 

 

Opublikowano

Za podświetlenie odpowiada licznik. Możesz ewentualnie dobrać się do niego i sprawdzić czy kostki dobrze siedzą. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.04.2020 o 08:22, lewiatan1989 napisał:

Za podświetlenie odpowiada licznik. Możesz ewentualnie dobrać się do niego i sprawdzić czy kostki dobrze siedzą. 

W liczniku kostki są ok 

Opublikowano
9 minut temu, pajak30 napisał:

W liczniku kostki są ok 

 

To teraz pozostaje pinologia i kablologia... 

W audi za iluminację odpowiadają szaro-niebieskie kable więc one Ciebie będą interesować. 

Wyjmij włącznik świateł sprawdź czy konektory są ok. 

Ewentualnie na szaroniebieski przy włączniku świateł możesz podać 12v powinny zapalić się diody. Wtedy będziesz wiedział, czy padło sterowanie oświetleniem czy same diody lub coś w instalacji po drodze, ale to robisz na własną odpowiedzialność ewentualnie może ktoś inny to potwierdzi :)

 

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.04.2020 o 15:12, lewiatan1989 napisał:

 

To teraz pozostaje pinologia i kablologia... 

W audi za iluminację odpowiadają szaro-niebieskie kable więc one Ciebie będą interesować. 

Wyjmij włącznik świateł sprawdź czy konektory są ok. 

Ewentualnie na szaroniebieski przy włączniku świateł możesz podać 12v powinny zapalić się diody. Wtedy będziesz wiedział, czy padło sterowanie oświetleniem czy same diody lub coś w instalacji po drodze, ale to robisz na własną odpowiedzialność ewentualnie może ktoś inny to potwierdzi :)

 

 

Kolego rozwiązałem problem wiązał się on z lampka w podsufitce coś w niej pykało wymieniłem dodam że zalozlem od b7 wróciłem do oryginał z b6 nie wiem czy to ma coś wspólnego ale pisze. Pozdrawiam podświetlenie całe wrocilo

Edytowane przez pajak30

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.