Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silnik zgasł i nie mogę odpalić

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć mam taki problem wracałem wczoraj do domu i po drodze auto mi zgasło zjechalem na pobocze i już nie odpaliłem. Silnik kręci tylko nie dostaje paliwa i po przekręceniu kluczyka włącza się wentylator a silnik jest zimny sprawdziłem bezpieczniki i na 3 nie ma prądu jeden jest na pewno od pompy paliwa nie są spalone i nie dostają wcale prądu. Co mogło być przyczyną takiego nagłego braku prądu? Silnik 2.0alt

Opublikowano

A pod kompa podpinałeś? Jakieś błędy? 

W podszybiu woda Ci nie pływa? 

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
W dniu 10.04.2020 o 10:38, Rafał02 napisał:

Cześć mam taki problem wracałem wczoraj do domu i po drodze auto mi zgasło zjechalem na pobocze i już nie odpaliłem. Silnik kręci tylko nie dostaje paliwa i po przekręceniu kluczyka włącza się wentylator a silnik jest zimny sprawdziłem bezpieczniki i na 3 nie ma prądu jeden jest na pewno od pompy paliwa nie są spalone i nie dostają wcale prądu. Co mogło być przyczyną takiego nagłego braku prądu? Silnik 2.0alt

Cześć ! Podpinam się pod temat ponieważ mam podobny problem z moim a4b6 2.0ALT :(
Auto mam nieco ponad rok i nic z silnikiem do tej pory się nie działo aż do teraz :/ mianowicie ni z du*y ni z pietruchy auto rzuciło palenie , rozrusznik kreci elegancko ale nawet nie próbuje odpalić. Oczywiście zacząłem od sprawdzenia bezpieczników ale wszystko ok wiec wziąłem się za pompę paliwa. Dostałem się do niej no i zero reakcji przekręcając na zapłon wiec pomyślałem ze pompka siadła - wyjąłem sprawdziłem na krótko no i pompka śmiga. Wsadzilem ją z powrotem podpiąłem na krótko i auto nadal nie chce zapalić nawet nie chce pyrknąć :( :( Co do kompa to błędów było kilka ale nic konkretnego , kasowanie nic nie dało. Podpowie mi ktoś co się mogło stać ? To może być wina wody na podszybiu ? Czujnik położenia wału ? Kluczyk się nagle spiepszył ? 
Dodam ze auto stanęło jakieś 60-70 km od domu do tego straciłem robotę i strasznie mi zależy żeby uniknąć wzywania lawety no chyba ze faktycznie nie będę miał wyjścia ....
Pozdrawiam :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.