Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosił bym o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam spory problem z moją Audi a4 b7 2.5 tdi.

Pewnej nocy jechałem nad morze i nagle samochód zaczął się dusić, dodałem troche gazu zredukowałem na 4 przez chwile było ok i potem już sie zaczął mega dusić, dojechałem do ronda ale jakiś gość pomylił zjazd tirem i cofał więc musiałem i ja cofnąć po czym auto zgasło i już wiecej nie odpaliło.

Wcześniej pojawiały się problemy że nie chciał odpalić albo odpalał i gasł zarazł jak np miałem mało paliwa, problem ten się nasilał i ostanimi czasy samochód cięzko odpalał trzeba było go dluzej krecić a po każdej nocy po odpaleniu z rur wylatywała mega duża chmura dymu ( to akurat mogło być spowodowane tym że już dpf jest do wymiany ). 

Dzwoniłem do mechanika on stwierdził że to prawdopobnie pompa wtryskowa, sprawdzałem napięcie na kablu i prąd dostaje, jak kręcę kluczykiem to paliwo do filtra jak i z filtra paliwa leci także raczej pompa paliwa to nie jest ( choć mogę się mylić )

Zamówiłem kabel podłączyłem vaga, i wyskoczyły takie błędy, jednak zaznaczę że przed tym odłączałem kilka kabli ( nie wiem dlaczego, może po prostu tonący brzytwy się chwyta i już nie wiedziałem co zrobić sądziłem że może coś nie łączy ) 

Po usunięciu tych błędów już ponownie nie wyskoczyły. 

A i co się zmieniło, na desce rozdzielczej od momentu kiedy auto stanęło i nie odpala, świeci się cały czas kontrolka trakcji ( esp ). O to logi

 

VAG-COM Version: Release  311.2-N

Control Module Part Number: 8E0 907 401 AF 
  Component and/or Version: 2.5l V6 TDI G000SG  0050
           Software Coding: 02002
            Work Shop Code: WSC 06325
           Additional Info: 00008059 130 106KC318_1.V14054344587
           Additional Info: 00008059 130 106KC318_1.V14054344587
5 Znalezione:  
17583 - Pre-Injection Turned Off
        P1175 - 35-00 - -
00523 - Shareware Version. To Decode all DTCs
        30-00 - Please Register/Activate
01318 - Shareware Version. To Decode all DTCs
        49-10 - Please Register/Activate - Intermittent
00522 - Shareware Version. To Decode all DTCs
        30-00 - Please Register/Activate
17978 - Shareware Version. To Decode all DTCs
        P1570 - 35-00 - Please Register/Activate

 

proszę o pomoc
 

Opublikowano

A gdzie te logi?

Opublikowano
  • Autor

miałem na myśli błędy, niestety logów nie potrafię sprawdzić, mam tyle informacji ile mam może ktoś naprowadzi, napisałem w innym dziale, tutaj do zamknięcia 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.