Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

00741 Monitoring statusu pozycji pedału hamulca co to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj rano gość wymienił mi przednią szybę pękła sama z siebie.

A w drodze powrotnej do domu zaczęła mi mrugać kontrolka od grzania świec.

Po powrocie do domu podpiąłem VAG-a i taki błąd mi znalazł:

00741 - Brake Pedal Monitoring

27-00 - Implausible Signal

O co chodzi?

Dopiero zaczynam bawić się vagiem coprawda mam go od 5 miesięcy ale dopiero teraz mruganie tej kontrolki zmusiło mnie do jego podpięcia.

Czy z tą usterką można jeździć?\

światła stopu mam

Opublikowano
  • Autor

ale co do tego ma wymiana szyby czy to tylko zbieg okoliczności?

Swoją drogą panowie od wymiany szyby trochę się męczyli z demontażem lusterka i jeden prawie cały zanurkował właśnie pod kierownice żeby się dobrze zaprzeć przy zdejmowaniu lusterka .

może kopnął w coś i się te czujniki przestawiły?

Opublikowano
ale co do tego ma wymiana szyby czy to tylko zbieg okoliczności?

Swoją drogą panowie od wymiany szyby trochę się męczyli z demontażem lusterka i jeden prawie cały zanurkował właśnie pod kierownice żeby się dobrze zaprzeć przy zdejmowaniu lusterka .

może kopnął w coś i się te czujniki przestawiły?

prawdopodobnie tu masz odpowiedz ....

a i zbiegi okolicznosci tez sie zdarzaja .... :wink:

Opublikowano

dzis mialem tak samo - kontrolka, podpinam kabel a tam blad 00741. Szyby nie wymienialem, wlasciwie to nic nie wymienialem i nic nie robilem przy aucie. Stalo sie tak jak dohamowywalem do czerwonego i mialem wcisniety pedal hamulca - slabiej lub mocniej. Chyba regulacja pomoze. sorki ze bez polskich znakow ale cos mi sie w klawiaturze poprzestawialo

Opublikowano

masz światło hamulca ?

na włączonym zapłonie zrób tak:

wejdź do [01-Engine], następnie [08-Read Meas. Blocks]

Wybierz kanał 06 - zrób screenshota

wciśnij pedał hamulca - zrób screenshota (przy wciśnietym hamulcu)

jakby się komuś chciało w B6 zrobić, byłbym wdzięczny....

Opublikowano

tu sa:

001.jpg

002.jpg

I jeszcze taka uwaga - jak cisnalem ten hamulec cyfry zmienily sie na jedynki, puscilem - zera, a za kolejnym razem w srodku zostala jedynka (ten wlacznik od ECU bo stop zgasl) dopiero jak podciagnalem pedal noga to sie wylaczylo. Ewidentnie trzeba wykrecic troche czujnik zeby chodzily rowno

Opublikowano
a za kolejnym razem w srodku zostala jedynka (ten wlacznik od ECU bo stop zgasl) dopiero jak podciagnalem pedal noga to sie wylaczylo.

o !

i tu masz błąd, w środku jak widzisz jest czujnik położenia hamulca F47 i coś szwankuje...

[ Dodano: 03-04-2007, 09:04 ]

jeszcze znalazłem dobry opis:

http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?t=4744

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.