Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

7.5j x17h2 235/45/17

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jak w temacie, kupiłem takie felgi do mojej b6,  gościu mówił że miał to na b7 a jednak obawiam się że troszkę za duże. Z tyłu malutka luka od nadkola a z przodu prawie że dotyka zwrotnicy.

I moje pytanie czy trzeba by dać dystanse i ewentualnie jakie? Oraz jak się jeździ na dystansach.

Pozdrawiam 

 

IMG_20200426_193357.jpg

IMG_20200426_193318.jpg

Opublikowano

Przecież to fabryczny rozmiar zakładany przez fabrykę do B6

Jak chcesz szerzej to dystanse zastosuj,

Opublikowano
  • Autor

Właśnie ponoć w b7 siedziało ale na tylnej osi opona  prawie dotyka od wewnątrz nadkola, a z przodu nawet nie centymetr od zwrotnicy. Myślę że może kwestia opony bo 235 45.

Opublikowano

235/45/17 to fabryczny rozmiar opony zakładany ta tą felgę której parametry podałeś.

Powtórzę, chcesz szerzej to dystane zastosuj.

Opublikowano

Auto z felgami miałeś na podnośniku jak patrzyłes czy na ziemi ?

Mam te same fele i nawet tylna lewa lekko przycierała nadkole plastikowe  od wewnętrznej strony opona 205/50/17/  . Po dodaniu wkręta z szerokim łbem problemu nie ma , ale to było jak auto było na podnośniku na ziemi ze 2cm luzu.

Opublikowano
  • Autor

Na podnosniku mega ciasno, jednak jak siedzi na ziemi jakiś tam luz jest ale niezbyt duży(chodzi o tyl) a nie chce nigdzie ocierać a wiadomo w czasie jazdy koło pracuje.  Jeżeli chodzi o przód to na opuszczonym odległość od zwrotnicy jest może z 5 mm, dlatego było moje pytanie, bo nie chce ryzykować obcierania o nadkola lub zwrotnice. U mnie jest 235/45/17 więc trochę większy balon.

Dzięki Fido za odp ale nie chodzi mi o to że chce dystanse bo nie chce..  Bardziej o to czy to standardowo tak może być bo jak dla mnie trochę ciasno i wolałem się upewnić, a na dystansie nie jeździłem i podejrzewam że jest różnica.

Edytowane przez Wojciech1987

Opublikowano

Na dystansach koła odsuwasz od bebechów zawieszenia na zewnątrz. Auto jest stabilniejsze i lepiej się prowadzi no i wygląda.

Opublikowano

Drogi Wojtku.

Fabryka zakładała fele 17 " o szerokości 7.5" w ET 45 i z oponą 235/45/17 więc tak ma być.

Nie szukaj dziury w całym.

Jak chcesz ładniejszego wyglądu to stosujesz dystanse rozszerzające.

Przód robisz do ET32 a tył to już musisz poczytać lub pomierzyć.

Bez dystansów też się obejdzie, ja na takim komplecie mam i chula.

Nic nie ma trzeć bo to wyliczyli inżynierowie w Iglostadt.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Fido.

Nie szukam żadnej dziury a tylko odpowiedzi. I wszystko na luzie  ;).

Dziękuję za odpowiedzi  i pozdrawiam grupę  :thumbup1:

Opublikowano
26 minut temu, Wojciech1987 napisał:

Nie szukam żadnej dziury a tylko odpowiedzi

Mój post nr.2 wyjaśnił twoje wątpliwości.

Opublikowano

Wnioskując po tym co przeczytałem 235/55/17 raczej będą za wysokie.  Zgadza sie ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.