Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pływający kierunek nie działa na zapalonym silniku


DamianhoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem Ledowe reflektory z dynamicznym kierunkiem firmy Litec, niestety efekt pływający jest tylko na zapłonie i zgaszonym silniku. Po zapaleniu silnika kierunek nie działa jak powinien. Dodam, że miałem podłączoną kamerę cofania (zasilanie do światła wstecznego) która też działała jedynie na zapłonie (nie wiem czy to się nie łączy). Żadnych błędów na desce nie mam, akumulator dobry. 

 

Sprzedawca lamp mówi, że takich przypadków nie miał i napisał do producenta. Montujący kamerkę też nie miał takich sytuacji w tym modelu. Co mogę zrobic z tymi kierunkami? 

 

Na filmiku efekt na zapłonie 

Po lewej na zapalonym silniku (w prawym wyłączyłem efekt pływania)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam do moich lamp, które kiedyś miałem w B7 (też tej samej firmy Dectane/Litec) były dołączone rezystory żeby błędu spalonej żarówki nie wywalało. Masz je też w zestawie? 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Z tego co pamiętam do moich lamp, które kiedyś miałem w B7 (też tej samej firmy Dectane/Litec) były dołączone rezystory żeby błędu spalonej żarówki nie wywalało. Masz je też w zestawie? 

 

Przecież on nie ma żadnego błędu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie ma błędu, umię czytać. Napisałem tylko dla wyjaśnienia o jakie rezystory mi chodziło. Pytam czy je ma bo jeżeli ich brakuje lub podłączył nie prawidłowo może nie działać jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...