Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak ładowania indukcyjnego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Autko kupione w 06.2019, do 11.2019 uzytkowalem w nim Galaxy S8 - ladowanie indukcyjne dzialalo :) Niestety tel ulegl awarii, przesiadlem sie na iPhone'a 7 ktory ladowania indykcujnego nie posiadal. 
Obecnie wrocilem do uzytkowania telefonu ktory ladowanie QI obsluguje jednak po polozeniu telefonu (bez etui) nic sie nie dzieje (brak na tel. komunikatu o ladowaniu, tel tez sie nie nagrzewa). 
Na MMI tez 0 informacji. Zrobilem reset do ustawien fabrycznych (tel + MMI), sprawdzilem inny telefon (wszystko na odpalonym aucie). Zero reakcji.

Diagnostiky VCDSem jeszcze nie robilem. Porty w podlokietniku dzialaja. 

Czy to ze autko nie jest jezdzone i byc moze aku nie jest doladowany (chociaz inne odbiorniki komfortu dzialaja - podgrzewane fotele, klima) moze miec wplyw?

Czy walic od razu do ASO?

Dzieki i pozdrawiam!

 

Opublikowano

Po kombinujesz ,masz auto na gwarancji.

Opublikowano
  • Autor

hehe przyzwyczajenia z Alfy 156 ;) pozniej przy B8 tez cos tam ogarnialem ;) a ze czasu troche jest ;) 

Opublikowano
W dniu 3.05.2020 o 22:09, gsa napisał:

Witam, 

Autko kupione w 06.2019, do 11.2019 uzytkowalem w nim Galaxy S8 - ladowanie indukcyjne dzialalo :) Niestety tel ulegl awarii, przesiadlem sie na iPhone'a 7 ktory ladowania indykcujnego nie posiadal. 
Obecnie wrocilem do uzytkowania telefonu ktory ladowanie QI obsluguje jednak po polozeniu telefonu (bez etui) nic sie nie dzieje (brak na tel. komunikatu o ladowaniu, tel tez sie nie nagrzewa). 
Na MMI tez 0 informacji. Zrobilem reset do ustawien fabrycznych (tel + MMI), sprawdzilem inny telefon (wszystko na odpalonym aucie). Zero reakcji.

Diagnostiky VCDSem jeszcze nie robilem. Porty w podlokietniku dzialaja. 

Czy to ze autko nie jest jezdzone i byc moze aku nie jest doladowany (chociaz inne odbiorniki komfortu dzialaja - podgrzewane fotele, klima) moze miec wplyw?

Czy walic od razu do ASO?

Dzieki i pozdrawiam!

 

Czesc,

Czy byles juz w ASO? Mam ten sam problem i ciekaw jestem czy mozna to ogarnac samemu czy tez trzeba jechac do ASO...

Dzieki

Opublikowano
  • Autor

Hej @chopperpl

Wizyte mam na przyszly tydzien umowiona. Zauwazylem dwie rzeczy:

- po polozeniu telefonu slychac delikatne "cykniecie" ladowarki indukcyjnej, 

- tel podpiety przez usb (android auto) rozlacza sie  czasami (gwaltowne przyspieszanie "pod gore").

Troche wyglada jakby jakas wtyczka nie stykala.

Druga rzecz - zanalzem na kilku forach problem z tymi ladowarkami w A3/S3 w 5m-ych samochodach - pomogla tylko wymiana.

 

Dam znac jak sie czegos dowiem.

Opublikowano
1 godzinę temu, gsa napisał:

Hej @chopperpl

Wizyte mam na przyszly tydzien umowiona. Zauwazylem dwie rzeczy:

- po polozeniu telefonu slychac delikatne "cykniecie" ladowarki indukcyjnej, 

- tel podpiety przez usb (android auto) rozlacza sie  czasami (gwaltowne przyspieszanie "pod gore").

Troche wyglada jakby jakas wtyczka nie stykala.

Druga rzecz - zanalzem na kilku forach problem z tymi ladowarkami w A3/S3 w 5m-ych samochodach - pomogla tylko wymiana.

 

Dam znac jak sie czegos dowiem.

Byłem w ASO i jest już zamówiona nowa ładowarka. Mówili, ze już kilka wymieniali wiec ewidentnie są z nimi problemy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.