Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gsa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gsa

  1. Taa tylko kazda gwarancja ma swoj koniec. Swietne podejscie. Moze za duzo wymagam, ale z premium to ma niewiele wspolnego...
  2. Wiadomo kiedy byly montowane poprwione wersje? Ja wiem, ze sie zdarzaja wpadki ale k... w B8 po 250tys nie bylo problem, w Nissanie za 1/3 ceny B9 tez spoko a tu co chwile cos :/. Przewaga dzieki technice...
  3. Dzieki @WOLFENSTEIN wizyte w serwisie juz mam umowiona - auto na gw. To mnie dziwi, ze troche aut juz przerobilem (uniak chybka 300tys przebiegu, alfa ok 200tys, a4 b8 250tys przebiegu) i nigdy tak zuzytego elementu nie widzialem. Tu auto ma 22 tys zrobione i mam nadzieje, ze nie beda krecic nosem, bo wiadomo - auto jezdzi...
  4. Witajcie, Czy według Was te rolki wyglądają normalnie (głównie ta zaznaczona na czerwono)? Pod maskę zaglądnąłem, ponieważ odpalając auto po postoju (dzień lub dwa), na zimnym, przez chwilę słychać piszczenie rolki/paska. Przebieg ok. 22 tys. km. Prawa w powiększeniu: Oraz ta z lewej strony (ta wygląda wg mnie OK):
  5. Tak tylko z ciekawosci - mialem B8 nie mialem isofixa - ani z przodu, ani z tylu . Nie bylo tez opcji deaktywacji airbaga (auto poleasingowe, po banku wiec w sumie zrozumiale, ze taki konfig ale to bylo 2010r.). Teraz mam B9 - z tylu wiem ze jest bo sa zaslepki. Z przodu - moge deaktywowac airbaga, zaslepek brak ale o ile dobrze pameitam isofix jest jak wymacalem. Serio to nie jest standard? Wiem, wiem Audi i konfiguracja pod klienta no ale...
  6. Fajny patent jak sie ma swoj garaz. Jak nie - wole juz przez otwor technologiczny przy kielichu (auto mozna zamknac normalnie) - mozna ladowac na miejscu postojowym. Tak czy inaczej mod na + !
  7. gsa odpowiedział(a) na vico temat w Audi A4 B9
    4500 to chyba wiecej niz przy konfiguracji nowego auta. Niby fajnie ze mozna - ale jak tylko dla panelu to imho nie ma sensu. Nawet z tym z pokretlami jest to klima automatyczna wiec nie ma dramatu. W B8 mialem jedno sterfowa. Tu juz mam trzy (wystarczyla by dwu - bo Zonie zawsze zimno a mnie goraco), jednak po czasie mysle ze moglem te $ wrzucic w cos inneg, a Zona by sie ubierala na cebulke
  8. gsa odpowiedział(a) na MrAdam6 temat w Audi A4 B9
    imho dobrze pokazuje. Ot wzial pod kalkulacje miesiac jazdy po miescie
  9. Heh czesci schodza na bierzaco (samochody zastepcze, podobno nawet auta przed wydaniem mialy akcje serwisowe). Pozostaje albo czekac, albo liczyc troche na farta, albo cisnac Poznan zeby stricte pod Twoj VIN dostarczyli czesc.
  10. gsa odpowiedział(a) na Danielq499 temat w Audi A4 B9
    Czesc, Mowisz o panelu do klimy jednostrofowej? To tez jest klimatyzacja automatyczna. Mialem taka w B8 i zawsze klima wlaczona. A/C on i 22C przez caly rok.
  11. Tak tylko troszke odkopujac - udalo sie wymienic
  12. Duzo modzenia bedzie ? Staram sie unikac "rzezby" - chyba ze da sie to w miare out-of-the-box dolozyc Druga sprawa - mata ma ta zalete (a niestety pare razy to mialo miejsce) - ze jak sie cos wyleje to zostaje na macie ale o szynach pomysle bo ostatnio w sumie niezbyt czesto woze cos co sie moze wylac xD
  13. zalezy czego oczekujesz. Tu sie moze cos wylac itd i jest ok, ale mata jest sliska i jak nie masz gum albo innego zabezpieczenia to wszystko lata jak szalone w B8 mialem jakis zamiennik - on na srodku mial taki jakby baranek - musialo nie wiem co sie dziac na drodze zeby karton ktory na tej macie lezal sie przesunal. Tu mysle o wydzieleniu strefy i naklejeniu rzepa + to samo na pojemnik zeby nie latalo
  14. to tez jest ciekawe - dealer mowi: dzwonic do Poznania. Dzwonie. Pol dnia czekania praktycznie i info: prosze opisac problem na: [email protected] I od nich juz skan ze prio wyzsze + czekac na kontakt wskazanego dealera. W wiadomosci napisalem prawde - ze dolozylem wszelkich staran z mojej storny zeby usterke usunac (umowiony termin, ktory zostal odwolany), ze auto jest uzytkowane na co dzien, ze auto parkuje w garazu wspolnym, podziemnym gdyz nie mam innej mozliwosci (brak parkingu zewnetrznego, brak auta zastepczego).
  15. Dostalem pismo z centrali w Poznaniu - nadali sprawie priorytet i mam poczekac na informacje od dealera u ktorego zglosilem chec naprawy (czesc podobno zamowiona). Bez komunikacji z centrala dealer nie jest w stanie (z tego co sie dowiedzialem) zamowic czesci na dzien dzisiejszy.
  16. Ja sie skontatkowalem z VGP. Czekam na odpowiedz. To jest kpina.
  17. Sa wydawane te, ktore nie maja tego problemu. Z tego co sie dowiedzialem to uziemione sa auta zastepcze obarczone problemem. Mozna probowac przez VGP bezposrednio. Podobno uruchomili trzecia linie produkcyjna oraz DODATKOWO regeneruja alternatory (i to juz mniej ciekawe bo o ile fajnie dostac swoj naprawiony to dlaczego mam dostac do auta z 2019 czesc regenerowana z 2017?).
  18. gsa odpowiedział(a) na ofikruszon temat w Audi A4 B8
    Hmm jak juz bedzie kat pochylenia kola mocno poza norma to moze sciagac - pusc na idealnie prostej (wiem ciezko i nie powinno sie) kiere i zobacz czy leci na bok czy nie. Jak to kat to lipa bo wtedy niestety zwrotnica. Co do trzepania - jak wygladaja poduszki silnika?
  19. Mialem termin, ale 3 dni przed zadzwonili, ze jednak czesci brak i trzeba 2-3 tygodnie poczekac. Po tym czasie troszeczke inaczej bede rozmawial, bo albo auto stwarza zagrozenie (i w tym momencie ja podejmuje ryzyko uzytkujac go) albo nie.
  20. heh ja poczekam zgodnie z ustaleniami. Pozniej odstawie na parking pod salon plus zastepcze bo nei mam czasu na pierdoly.
  21. Watpie. Dla mnie to troche pic na wode byl. Ciekawe czy zmodyfikuja troche A4 zeby dostaly pare Nm tak jak rzekomo ma to nowa A3. Co do papieru - tez dostalem, nawet bylem juz umowiony, ale zadzwonili ze jeszcze nie maja czesci bo podobno dalej cos modyfikuja ;D
  22. Jak w temacie. Uzytkownicy OOOO z Mild Hybrid na pokladzie (2.0 TFSI z 12V) od 2017r beda wzywani na wymiane rozrusznika. W pisemku jest tylko, ze zalecaja parkowanie na zewnatrz...
  23. @Wandej - sprezyny dzieki jak bede dziala to bedei Cie mial na uwadze Poki co z nieplanowanych rzeczy akcja serwisowa 27H2 - wymiana za pismem "prądnico-rozrósznika". Mild hybrid sie zachcialo xD. Lekko ponad 500 tys aut na serwis
  24. @D4NTE no elegancko wyglada z tym kolorem jescze bym rzepaku poszukal dla kontrastowego tla (taa wiem rzepiary to podobno plaga sezonu :D)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.