Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MrAdam6

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. MrAdam6 odpowiedział(a) na MrAdam6 temat w Audi A4 B9
    Nie chodziło mi przecież że pojemność baku nie wpływa na zasięg. I teraz po twoim wytłumaczeniu wszystko jest ok. Dzisiaj tankowałem i zasięg to 725km do przejechania, mniej bo jeździłem tylko po mieście i licząc twoim sposobem to się zgadza. Dzięki.
  2. MrAdam6 odpowiedział(a) na MrAdam6 temat w Audi A4 B9
    40 litrów tylko co to ma wspolnego? nagle pojemnosc baku mi sie nie zmniejszyła
  3. MrAdam6 odpowiedział(a) na MrAdam6 temat w Audi A4 B9
    To odpowiem jeszcze raz, jechalem przy srednim spalaniu z 300 km 4,7 na 100 a z autostrady do stacji paliw mialem z 500 mettrów.
  4. MrAdam6 odpowiedział(a) na MrAdam6 temat w Audi A4 B9
    moje srednie spalanie z 10tysiecy jest 6,7 a według tego co piszesz powinno być 9,x
  5. To zjebane to forum i po co one komu
  6. Nigdy nie upalam samochodu
  7. Napisałem ale tam nikt nie raczy odpisać
  8. MrAdam6 opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Witam od 3 tygodni mam taki problem. Normalnie pokazuje mi do przejchania po zalaniu pod korek 900 km ale dzis pokazało 800km. Dodam ze tankuje w tym samym miejscu do pelna zawsze. I ostatnio mialem same trasy a i tak pokazuje mniej niz miesiac temu gdzie jezdzilem tylko po miescie. I sytuacja z dziś, wróciłem z trasy 300 km mialem spalenie srednie 4,7/100 a i tak pokazalo po zatankowaniu jedyne 800km. O co moze Fis-owi chodzić...?
  9. Witam Adam z tej strony. Jestem Lęborka a moje 4 kółeczka to Audi a4 B9.
  10. Witam od 3 tygodni mam taki sam problem. Normalnie pokazuje mi do przejchania po zalaniu pod korek 900 km ale dzis pokazało 800km. Dodam ze tankuje w tym samym miejscu do pelna zawsze. I ostatnio mialem same trasy a i tak pokazuje mniej niz miesiac temu gdzie jezdzilem tylko po miescie. I sytuacja z dziś, wróciłem z trasy 300 km mialem spalenie srednie 4,7/100 a i tak pokazalo po zatankowaniu jedyne 800km. O co moze Fis-owi chodzić...?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.