Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Hybryda brd gdzie kupić.


monthrey12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie. Poszukuje sprawdzonej firmy od ktorej mógłbym kupic hybrydę na bazie brd. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z Total Turbo Iwonicz Zdrój. Kurier przywiózł bezpośrednio do mechanika (muszą być nowe przewody olejowe i musi założyć mechanik) wtedy masz gwarancję dwa lata. Dał nową, zabrał starą, wcześniej wpłaciłem zaliczkę. Wszytko idzie dograć na tel.

  Ja mam 240KM turbo ma potencjał lekko na 260. Cena była dobra. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2020 o 00:29, Mariox37 napisał:

Ja kupiłem z Total Turbo Iwonicz Zdrój. Kurier przywiózł bezpośrednio do mechanika (muszą być nowe przewody olejowe i musi założyć mechanik) wtedy masz gwarancję dwa lata. Dał nową, zabrał starą, wcześniej wpłaciłem zaliczkę. Wszytko idzie dograć na tel.

  Ja mam 240KM turbo ma potencjał lekko na 260. Cena była dobra. Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem polecam. 

Też właśnie rozglądam się za hybrydą, bo moja już pluje olejem.  Analizuje trochę swoją sytuację, nie wiem czy hybrydę, czy jakaś używka oryginalna w dobrym stanie. Trochę przerażają mnie firmy, które regenerują turbosprężarki i kiedy się spier.... turbo głównie słyszę, że to wina mechanika i zły montaż... Czy można coś spartolić przy montażu turbiny, czy w ten sposób firmy po prostu chcą umywać ręce i wcisnąć kit kupującemu, że mechanik źle zainstalował turbo? Nie chcę być chudszy o 1400zł i nie mieć dobrej sprężarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego do tej hybrydy jest dołączony kwit. I jest kilka warunków do spełnienia przy montażu. Nowe przewody olejowe (nie są tanie), nowy olej, montaż w warsztacie. Ja jak narazie jestem bardzo zadowolony. Oczywiście jeśli chcesz żeby to dobrze działało trzeba dac IC centralny. Moja krowa waży 1700kg ale w porównaniu  do 163KM a 240 jest różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Mariox37 napisał:

Dlatego do tej hybrydy jest dołączony kwit. I jest kilka warunków do spełnienia przy montażu. Nowe przewody olejowe (nie są tanie), nowy olej, montaż w warsztacie. Ja jak narazie jestem bardzo zadowolony. Oczywiście jeśli chcesz żeby to dobrze działało trzeba dac IC centralny. Moja krowa waży 1700kg ale w porównaniu  do 163KM a 240 jest różnica. 

Teraz rozumiem. Mam Icka centralnego, już się przygotowałem :) Teraz miało być turbo, ale niestety przekładnia się spaprała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...