Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Poziom płynu wspomagania po całej nocy


Bartek85

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie.

mam takie pytanie odnośnie płynu wspomagania. dzisiaj po całej nocy sprawdziłem poziom i jest w połowie między max a min. normalnie podczas pracy, zgaszeniu rozgrzanego silnika i odczekaniu kilku minut poziom jest na max. czy to jest normalne? ten płyn zwiększ swoją objętość podczas pracy? który wynik jest miarodajny? po całej nocy czy po odczekaniu kilku minut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kolego wszystko masz w najlepszym stanie :good: płyn od wspomagania zwiększa swą objętość pod wpływem temperatury,dlatego jego stan się zwiększa.Także możesz spać spokojnie :wink4::hi: Oba wyniki są idealne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kolego wszystko masz w najlepszym stanie :good: płyn od wspomagania zwiększa swą objętość pod wpływem temperatury,dlatego jego stan się zwiększa.Także możesz spać spokojnie :wink4::hi: Oba wyniki są idealne :hi:

dziękuję bardzo za odpowiedz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam pytanie z tej samej beczki tyle, że głównie chodzi mi o to czy istnieją jakies powazniejsze konsekwencje gdy płynu będzie za duzo?

I jeszcze jedno pytanko, jak najlepiej sprawdzać, na zimnym czy ciepłym silniku i jak uplasować poziom, w pozycji Max czy posredniej miedzy min a max ???[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 23:13_________________________________________________Chodzi mi o B5,ale sądzę iż większej róznicy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...