Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ABS ESP A4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć., jestem z okolic Radomia. Mam problem z Abs Esp a4 b6 1.8t bfb manual. Mianowicie , jakies 2 tygodnie temu podczas uruchamiania samochodu zapalily sie obie komtrolki , uruchimilem jeszcze raz i wszystko ok. Dodam ze wcześniej co.jakiś czas zapalalo.sie samo.esp. Na kompie czujnik stop i abs lewy przód. (Czujnik prędkości). Czujnik abs wymieniłem Delphi . Czujnik stop również. Zrobiłem adaptację. Niestety czujnik abs lp nie da.sie usunąć. Dodam ze kontrolki zapalaja.sie zawsze.razem i w różnych sytuacjach. Czasem zrobię 100km i wszystko dobrze a tu nagle cyk i sie pali na kompie abs lewy.przód i tak caly czas gasnie i.sie zapal. Czasem podczas jazdy czasem.od razu po zaplonie. Z tego co zrobiłem:

1.Podminielem czujnik na nowy 

2.adaptacja abs i czujnika kata

3.czujnik stop

4 nawa instLacja od czujnika.do pompy.abs (stara bylanok ale zrobiłem)

5 predkosci kół jak.sie nie świecą to wszystko dobrze.

6 bezpieczniki

Zastanawia mnie to czy moze.byc.gdzieś przyczyna w instalacji np jakas.masa.pod.pompa.luzna albo zasniedziala. Albo ewentualnie sterownik czego bym wolal uniknąć. Gdyby bylo.cos nie tak z.czujnikem to by byl.blad cały czas albo z.koronka na przegubie. Sa jakies przekaźniki ktore.mogą wariowac? Dodam.ze.kupilem nowy akumulator i jest to samo. Prosze o.pomoc ,moze.ktoś mial podobny przypadem albo podsunie.pomysl co.mozna jeszcze sprawdzić.  Z góry dziękuję. Mateusz

Opublikowano

przechodziłem podobne objawy dwa tygodnie temu po wymianie czujnika abs lewy tył sprawdzona cała instalacja po regeneracji sterownika wszystkie problemy zniknęły

Opublikowano
2 godziny temu, Mati97532 napisał:

Cześć., jestem z okolic Radomia. Mam problem z Abs Esp a4 b6 1.8t bfb manual. Mianowicie , jakies 2 tygodnie temu podczas uruchamiania samochodu zapalily sie obie komtrolki , uruchimilem jeszcze raz i wszystko ok. Dodam ze wcześniej co.jakiś czas zapalalo.sie samo.esp. Na kompie czujnik stop i abs lewy przód. (Czujnik prędkości). Czujnik abs wymieniłem Delphi . Czujnik stop również. Zrobiłem adaptację. Niestety czujnik abs lp nie da.sie usunąć. Dodam ze kontrolki zapalaja.sie zawsze.razem i w różnych sytuacjach. Czasem zrobię 100km i wszystko dobrze a tu nagle cyk i sie pali na kompie abs lewy.przód i tak caly czas gasnie i.sie zapal. Czasem podczas jazdy czasem.od razu po zaplonie. Z tego co zrobiłem:

1.Podminielem czujnik na nowy 

2.adaptacja abs i czujnika kata

3.czujnik stop

4 nawa instLacja od czujnika.do pompy.abs (stara bylanok ale zrobiłem)

5 predkosci kół jak.sie nie świecą to wszystko dobrze.

6 bezpieczniki

Zastanawia mnie to czy moze.byc.gdzieś przyczyna w instalacji np jakas.masa.pod.pompa.luzna albo zasniedziala. Albo ewentualnie sterownik czego bym wolal uniknąć. Gdyby bylo.cos nie tak z.czujnikem to by byl.blad cały czas albo z.koronka na przegubie. Sa jakies przekaźniki ktore.mogą wariowac? Dodam.ze.kupilem nowy akumulator i jest to samo. Prosze o.pomoc ,moze.ktoś mial podobny przypadem albo podsunie.pomysl co.mozna jeszcze sprawdzić.  Z góry dziękuję. Mateusz

sterownik padł

Opublikowano
  • Autor

Niestety tego się obawiałem ,dzięki za przekonanie ze jednak może być to sterownik. Muszę się za to zabrać?

Opublikowano
1 godzinę temu, Mati97532 napisał:

Niestety tego się obawiałem ,dzięki za przekonanie ze jednak może być to sterownik. Muszę się za to zabrać?

daj VIN zobaczymy co mozna podmienic

nie ruszaj bloku ABS tylko sam sterownik

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, czy znajcie kogoś, kto naprawia sterowniki ABS? Warszawa, okolice. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.