Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto nie odpala. Pompa paliwa?


Kapelek11

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie. mam problem z moja audi chodzi o to ze na vcds pokazuje błąd przekaznika pompy paliwa. został on wymieniony  2 razy oraz filtr paliwa ponieważ do dnia wczorajszego jak zapalałem zapłon mrugałała spirala,włączalem zapłon ponownie i bylo dobrze mozna było odpalic auto,ale teraz dopóki nie usune błędu to nie da rady odpalić. Patrzyłem czy są opiłki w pompie wysokiegocisnienia oraz filtrze paliwa i na szczęscie jest sucho. Wymieniać pompe w baku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś podczas jazdy auto zgasło potrzebna laweta była wywaliło błedy nastawnika przepustnicy i klapy w kolektorze ssacym. Wyjałem kolektor klapy chodza dobrze nie maja luzów,przepustnica w srodku tez bez oleju. Od długiego czasu mialem błąd p606 czyli sterownika silnika poprzedni wlasciciel mowil ze to z powodu wyprogramowanego dpf.  Stawiam ze siadł własnie sterownik poniewaz auto nadal nie odpala i nie da sie usunac bledu sterownika. Jutro zawioze kompa gdzies do sprawdzenia i sie okaze moze to byc powodem wywalania błędu przekaznika pompy paliwa i odcinania paliwa?

Edytowane przez Kapelek11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak podejrzewałem winny sie okazał sterownik silnika po wgraniu na nowy sterownik wszystko gra poznikały w moim przypadku błędy przekaznika pompy paliwa,poduszek silnika oraz przepustnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...