Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamiana radia fabrycznego 2DIN na Pioneer DMH-G220BT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć :)

Dokładnie tak jak w temacie. Na wstępie wspomnę,. iż jestem w tym totalnym laikiem - to będzie moja pierwsza podmianka radia w A4 B6 (rocznik 2002) z kierownicą multifunkcyjną. Tytułowe radio posiada wejście na interfejs fabrycznego sterowania z kierownicy - co to konkretniej oznacza? Czy muszę dokupić dodatkowy interfejs do obsługi klawiszy głośności/zmiany stacji na kierownicy, czy będzie działać to na zasadzie plug&play? :co: Budżet na taki zabieg mam nielimitowany, zależy mi wyłącznie na tym, aby rozwiązanie było długotrwałe i w mało awaryjne. Jeśli już interfejs, to jakiś konkretny? Z czego na co? Na car audio znam się jak świnia na gwiazdach :D. W innych postach te odpowiedzi są jakieś rozmemłane, i nikt nie odpowiada wprost na pytania, które sobie samemu zadaję. Liczę na waszą pomoc klubowicze! 

Opublikowano

Musisz dokupić interfejs do sterowania bo nie ma w zestawie.

Np. taki interfejs 

f1d4ec86d4dbaef3673db20848ca7022.jpg
WWW.CAR-TRONIC.PL

Wybierz adapter do Audi i ciesz się możliwością...

 

 

Do tego jeszcze to złącze

ade004c683a0200f80e717c762eef69c.jpg
WWW.CAR-TRONIC.PL

Przewód Pioneer dla interfejsów ACV,Connects2

Podłączenie w sumie P&P 

Z anteną trzeba będzie popatrzeć czy nie trzeba będzie wzmacniacza antenowego dołożyć jak bedzie za słaby sygnał i stacji nie bedzie mógł znaleźć.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Dzięki za pomoc Muskel! Chociaż sam adapter chyba inny będzie potrzebny, bo mam model przed 2004r. Znalazłem poniższy, nada się?

8f10479f56d2a304b6c1ca3b07b722d1.jpg
WWW.CAR-TRONIC.PL

Steruj radiem z poziomu kierownicy dzięki specjalnemu adapterowi do samochodów marki Audi. Bezinwazyjna instalacja, łatwa obsługa. Zobacz!

 

Opublikowano

No tak. Nie masz jeszcze wtyczki Quadlock u siebie. Ten powinien być. Problem bedzie tylko z odbiorem FM. Nigdzie nie mogę znaleźć separatora antenowego z podwójną wtyczką tak jak ten tutaj. Ty masz właśnie normalną wtyczkę antenową i wtyczkę Fakra i taki separator powinien być wpięty bo oryginalne radio podaje napięcie na tylne wzmacniacze a zwykłe radia nie. 

https://enfigcarstereo.com/ENFIG_AAA_VWAUD2.html

Czyli bedziesz musiał dokupić separator z podwójną wtyczką Fakra i do tego jeszsze przejściówkę.

Taki separator

WZMACNIACZ-SEPARATOR-ANTENOWY-FAKRA-x2-D
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 23,99 zł - WZMACNIACZ...

I tą przejściówkę

 

Przejściówkę wpinasz na jedną ze złączy Fakra i drugą stronę w kabel antenowy w aucie. 

Masz 4 wyjmaki do radia?

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano

Na FM mi nie zależy, słucham z USB :wink:

Opublikowano
1 minutę temu, domynykk napisał:

Na FM mi nie zależy, słucham z USB :wink:

No ale jak to tak bez radia?:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.