Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Abs


Yaaaaz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Od jakiegoś czasu mam problem w aucie, mianowicie podczas jazdy najczęściej na łukach auto wyrzucało błędy ABS, pozycjonowania świateł, ESP... Po podpięciu pod kompa odrazu rzucił mi się w oczy czujnik g46 lewego tylnego koła więc postanowiłem go wyjąć i przeczyscic niestety podczas tego manewru złamał się na pół więc pozostała mi tylko wymiana, po tym jak założyłem nowy czujnik błędy wyskakują już chwilę po ruszeniu autkiem, przy jeździe z VCDsem wartosci na czujnikach prędkości kół na wyzszych prędkościach wszędzie są dobre ale podczas ruszania na czujniku g46 pokazuje głupoty ... Jak myślicie gdzie szukać wiązka? Pierscien absu przy łożysku? Wadliwy nowy czujnik? Moduł absu? Proszę o pomoc 

IMG_20200712_095303.jpg

IMG_20200712_095243.jpg

IMG_20200712_095226.jpg

IMG_20200712_095210.jpg

IMG_20200712_095140.jpg

IMG_20200712_095111.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, wrclaguna napisał:

Blad mowi  usterce mechanicznej, wiec tam trzeba szukac

WRC dzięki za odp, czyli dobierać się do łożyska? Naprowadzisz mnie bardziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik wciśnięty do końca i dokrecony śrubą wydaje mi się że jest git... Znalazłem taki filmik w necie 

    Możliwe że przez syf na tym pierścieniu od czujnika sie tak pierdzieli? Normalnie już bym to pozdjemowal i się przekonał ale jedna śruba od jarzma się ukręca i nie chciałem tego narazie ruszać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lozysko do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dev napisał:

Lozysko do wymiany

Dev jeśli łożysko nie szumi ani nie wydaje żadnych dźwięków to kwalifikuje się do wymiany? Nie wystarczy wyczyścić pierścienia magnetycznego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev jak zwykle twoja racja ? po wymianie łożyska wszystko śmiga jak talala... Stare musiało jezdzic od nowości bo jego stan był straszny... Dzięki i pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...