Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Yaaaaz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Yaaaaz odpowiedział(a) na Yaaaaz temat w Audi A4 B8
    Dev jak zwykle twoja racja ? po wymianie łożyska wszystko śmiga jak talala... Stare musiało jezdzic od nowości bo jego stan był straszny... Dzięki i pozdro
  2. Yaaaaz odpowiedział(a) na Yaaaaz temat w Audi A4 B8
    Dev jeśli łożysko nie szumi ani nie wydaje żadnych dźwięków to kwalifikuje się do wymiany? Nie wystarczy wyczyścić pierścienia magnetycznego?
  3. Yaaaaz odpowiedział(a) na Yaaaaz temat w Audi A4 B8
    Czujnik wciśnięty do końca i dokrecony śrubą wydaje mi się że jest git... Znalazłem taki filmik w necie Możliwe że przez syf na tym pierścieniu od czujnika sie tak pierdzieli? Normalnie już bym to pozdjemowal i się przekonał ale jedna śruba od jarzma się ukręca i nie chciałem tego narazie ruszać...
  4. Yaaaaz odpowiedział(a) na Yaaaaz temat w Audi A4 B8
    WRC dzięki za odp, czyli dobierać się do łożyska? Naprowadzisz mnie bardziej?
  5. Yaaaaz opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Cześć wszystkim! Od jakiegoś czasu mam problem w aucie, mianowicie podczas jazdy najczęściej na łukach auto wyrzucało błędy : ABS, pozycjonowania świateł, ESP... Po podpięciu pod kompa odrazu rzucił mi się w oczy czujnik g46 lewego tylnego koła więc postanowiłem go wyjąć i przeczyscic niestety podczas tego manewru złamał się na pół więc pozostała mi tylko wymiana, po tym jak założyłem nowy czujnik błędy wyskakują już chwilę po ruszeniu autkiem, przy jeździe z VCDsem wartosci na czujnikach prędkości kół na wyzszych prędkościach wszędzie są dobre ale podczas ruszania na czujniku g46 pokazuje głupoty ... Jak myślicie gdzie szukać wiązka? Pierscien absu przy łożysku? Wadliwy nowy czujnik? Moduł absu? Proszę o pomoc
  6. Cześć panowie, już nie raz to forum ratowało mi tylek po naprawie mojej a4 może i tym razem się uda ? mam taki problem nie daje sobie rady z odpowietrzeniem układu hamulcowego, próbowałem metoda od najdalszego koła jak i najbliższego ale po odpaleniu samochodu jak położę nogę na pedale hamulca zaczyna on wpadać jak przy zapowietrzonych hamulcach. Dodam że regenerowałem tylne i przednie zaciski przez co pewnie zapowietrzylem poważnie cały układ... Macie jakis pomysł co powinienem teraz zrobić? Jedyne czego nie probowalem to rozruszanie pompy ABS przez vcds ... Z góry dzięki za zainteresowanie
  7. Cześć panowie, już nie raz to forum ratowało mi tylek po naprawie mojej a4 może i tym razem się uda ? mam taki problem nie daje sobie rady z odpowietrzeniem układu hamulcowego, próbowałem metoda od najdalszego koła jak i najbliższego ale po odpaleniu samochodu jak położę nogę na pedale hamulca zaczyna on wpadać jak przy zapowietrzonych hamulcach. Dodam że regenerowałem tylne i przednie zaciski przez co pewnie zapowietrzylem poważnie cały układ... Macie jakis pomysł co powinienem teraz zrobić? Jedyne czego nie probowalem to rozruszanie pompy ABS przez vcds

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.