Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CHIP u DYNOSOFT podczas DYNODAY SZUKAM Chetnych z okolicy!!!


monsunn

Rekomendowane odpowiedzi

1. miro44 (Wrocław)

2. Let (Brzeg)

3. mireq (lubin)

4.kamosor (Poznań)

5.KOval81 (Legnica)

I niech chłopaki w końcu coś działają :> Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - z całego serca przepraszam tych, którzy czekali tyle czasu na piąte auto do zestawu, ale dziś wydarzył się incydent, po którym muszę niestety zrezygnować z wirusowania swojego autka w najbliższym czasie ;(

Jeszcze raz przepraszam zarówno kolegów z klubu, jak i chłopaków z Dynosoft'u :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja jestem już po.Jestem naprawdę zadowolony z roboty chłopaków z Dynosoftu nie tylko dlatego że auto jest dynamiczniejsze ale także dlatego że przy okazji zmiany programu auto inaczej tzn. lżej i spokojniej pracuje. Dotychczas nieciekawa praca mojego silnika związana była ze złym programem który robiłem 2 lata temu w Poznaniu (było tanio ale niestety ,teraz wiem - źle.)

Druga sprawa za co należy się pochwała Firmie to zachowanie (teraz dopiero widzę że tak naprawdę było nas czterech ,bo koval musiał się wycofać -no cóż tak się zdarza) mimo to nikt z Dynosoftu z tego powodu nawet okiem nie mrugnął.

Więc profesjonalizm w każdym calu szczerze polecam. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie ja jestem już po.Jestem naprawdę zadowolony z roboty chłopaków z Dynosoftu nie tylko dlatego że auto jest dynamiczniejsze ale także dlatego że przy okazji zmiany programu auto inaczej tzn. lżej i spokojniej pracuje. Dotychczas nieciekawa praca mojego silnika związana była ze złym programem który robiłem 2 lata temu w Poznaniu (było tanio ale niestety ,teraz wiem - źle.)

Druga sprawa za co należy się pochwała Firmie to zachowanie (teraz dopiero widzę że tak naprawdę było nas czterech ,bo koval musiał się wycofać -no cóż tak się zdarza) mimo to nikt z Dynosoftu z tego powodu nawet okiem nie mrugnął.

Więc profesjonalizm w każdym calu szczerze polecam. :good:

Wielki szacunek dla chłopaków z Dynosoft'u :notworthy: za to, jak się zachowali !!! Naprawdę bardzo solidnie i ładnie zrobili, że wzięli 4 osoby.

Mi się strasznie posypały sprawy rodzinne z dnia na dzień, dlatego musiałem zrezygnować i nie pojechałem. Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku będę mógł się zrehabilitować i zrobić coś grubszego.

Pozdrawiam i jeszcze raz ode mnie podziękowania dla Dynosoft'u :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...