Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver sedan [BUL 2.0T] Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym wam przedstawić moje audi które co prawda kupiłem w lutym 2018r. ale jakoś nie było okazji żeby założyć temat.

Auto w 2015r. sprowadzone i przeszło zamianę kierownicy na lewą stronę.

20180512_172349.jpg

Wyposażenie z grubsza:

- 2xsline wew i zew

- podgrzewane fotele przód

- kierownica multifunkcja

- 4 elktr. szyby

- elektr. sterowanie lędźwi 

- tempomat

- zmieniarka 6cd

- domykanie i otwieranie szyb z pilota

- Abs Esp

- nagłośnienie BOSE

- auto na felgach DTM 18' et 43 8J przy zawieszeniu sline + sprężyny h&r -30

- dokładka z cupry

Ogólnie coś pewnie pominąłem, musiałbym rozkodować wlepke :) .

Auto kupione z przebiegiem 240tyś.

Na początku poszła wymiana uszczelki pod klawiaturą, płynu chłodniczego, gum przegubów i samego przegubu zewnętrznego metelli.

Potem wleciały tarcze i klocki Brembo na przód.

Z BIEGIEM CZASU:

- Zawór turbiny Pierburg n249

- Zawór N75

- Wycieraczki bosch

- Popychacz pompy paliwa

- Rozrząd INA + rewizja i ustawianie fazatora

- Nowy zbiorniczek wyrównawczy

- Wymiana oleju w skrzyni biegów na Ravenol MTF-2 75w90

- OEM odma

- felgi poszły w grafit

I wiele innych drobnych rzeczy o których zapomniałem.

 

Plany są a częściowo właśnie realizowane.

- Turbina hybryda k03/04 --> ZROBIONE

- Dp 3' + reszta układu na rm motors --> ZROBIONE

- centralny fmic + tip 3' --> ZROBIONE

- czyszczenie miski olejowej i smoka --> ZROBIONE

- wymiana świec NGK (zrobione) --> ZROBIONE

- nowy setup na lato Pompei 19' et33 9J --> NIEAKTUALNE

- Felgi rs 19" 8,5j 

- gwint może przyszły rok

- bixenon też raczej przyszły rok

- korekta lakieru

- rozjaśnienie tylnych lamp

 

Parę fotek gdzieś z początku mojej przygody

 

 

 

20180608_140243.jpg

20180613_181634.jpg

 

Edytowane przez Michael2391

Opublikowano

Powodzenia w dalszych modach :thumbup1:

Opublikowano

Fajny Srebrny sedanik:oklasky:

Lista modów do zrobienia pewnie się wydłuży:lol1:

Pozdrawiam:hi:

Opublikowano
  • Autor

Pakiet oświetlenia przód+tył. Zawsze jakiś efekt :)

20200408_193346.jpg

20200408_193217.jpg

Opublikowano

Witaj,

B. ładna i bdb wyposażona sztuka.

Btw. Gdzie robiłeś przekładkę z Anglika?

Fajne plany z modami.

Wtryski od S3 8P jeszcze wrzuć.

Gdzie zamierzasz robić hybrydę?

Powodzenia ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.08.2020 o 18:28, black4 napisał:

Witaj,

B. ładna i bdb wyposażona sztuka.

Btw. Gdzie robiłeś przekładkę z Anglika?

Fajne plany z modami.

Wtryski od S3 8P jeszcze wrzuć.

Gdzie zamierzasz robić hybrydę?

Powodzenia ?

Witam i dzięki :wink:

Przekładka robiona przez kolege który trudni się tylko i wyłącznie sprowadzaniem aut z Anglii, przekładką i sprzedażą.

Plany są ale wszystko kosztuje a za dużo na raz bym chciał. Wiem że układ paliwowy będzie mnie trzymał bo wkład pompy hpfp by się przydał i te wtryski z s3 ale to później.

Teraz jestem ciekawy ile wydoi na hamowni przy tym setupie, przyszły tydzień sie dowiem :)

Co do turbiny to gotowa już do założenia robiona u Geremiego.

Edytowane przez Michael2391

Opublikowano

Witaj,

Czyli hybrydę turbo z K03 na K04-064 robiłeś

u Geremiego ?

Wkład autotech nie koniecznie.

Na wytryskach z S3 8P i ww. setupie możesz uzyskać ok. 330 ps i ponad 450 nm.

Pomyśl o TIP 3" i CAI 3" na dużym stożku w nadkolu (najzimniejsze powietrze w komorze). Też sporo daje.

Gdzie planujesz stroić auto ?

Powodzenia

Opublikowano
  • Autor

Tak hybryda od Geremiego ale nie k04-064, z k03 zostało tylko żeliwo i obudowa kompresora reszta k04, wałek o rozmiar mniejszy od 064 i koło o rozmiar inducer mniejszy. Mieszanina w cholere gadał (jego wyrób). Granicę 300 da rade przekroczyć na niej - zobaczymy.

TIP 3" wpadnie od razu z centralnym fmic więc spoko, o CAI nie myślałem jeszcze po prostu nie zagłębiałem się w ten temat ile korzyści może on dać.

Myślałem nad strojeniem u Gregora10 ale mam do niego dosyć daleko i doszedłem do wniosku że musi być więcej niż jeden fachowiec na całą Polskę co to ogarnia. Auto pojedzie do VTR Kobiór - zobaczymy co tam wyczarują. 

Dzięki pozdro ;)

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ciągle coś sie dzieje. 

Wpadło pare zabawek do zamontowania :)20200923_115611.jpg

Z racji że w drodze na strojenie poszedł mi płyn chłodniczy i finalnie byłem zmuszony wymienić króciec który jest tak pięknie schowany to skrzynia poszła w dół (innego wyjścia nie miałem) 20200919_155302.jpg20200919_161744.jpg20200919_171433.jpg

Roboty kupa ale zrobić trzeba bo auto wiecznie stać nie będzie :D

 

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Małe duże zmiany... Po dłuższym obserwowaniu silnika padła decyzja na rozebranie go na śrubki. Z powodu uciekającego oleju okazało się że pierścionki już były niezaciekawe a połowa popychaczy do wymiany. Wpadły nowe tłoki z poprawionymi pierścieniami, nowy wałek rozrządu, nowa podstawa filtra oleju wraz z obudową, 8 nowych popychaczy zaworowych, panewki, rozrząd przód, nowa chłodnica wspomagania i na pewno coś jeszcze... 

Auto na chwilę obecną na dotarciu i odstawione na rewizję i serwis olejowy a przy okazji wpada całe tylnie zawieszenie nowe z wypiaskowanym i pomalowanym na czarno wózkiem ?

Dodatkowo przedni pas też zostaje wymieniony z powodu połamania w paru miejscach plastików i tym sposobem ciężko go było spasować. 

Dalsze prace planowane na wakacje tj wymiana zderzaka pod spryski, lampy bihalogen (już leżą gotowe w domku), ogarnąć rudą w paru miejscach, od razu wkładam nowe błotniki przednie (ori używki) po piaskowaniu i kompletnej konserwacji tak żeby to było na lata.., 

Duże plany , mało czasu. Mam nadzieję że wypali ;)

received_754329028603027.jpeg

received_289306462902159.jpeg

received_501961600818907.jpeg

received_772370520318024.jpeg

received_1010688689471515.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.