Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Coś jest nie tak z Firefoxem


Rekomendowane odpowiedzi

Kurna, od dwóch czy trzech dni jak przegladam internet firefoxem to mnie nie loguje automatycznie do roznych stron jak nasze forum, Youtube czy joemonster. jest automatycznie wpisany login i haslo ale kazdorazowo musze klikac na "zaloguj". co gorsza, tutaj tez mam zapamietane i wpisane haslo ale złe i za kazdym razem musze wpisywac prawidlowe. mój kumpel ma tak juz od dwóch miesiecy i nawet odinstalowanie i ponowna instalacja mu nie pomogly. co to sie kurna porobilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach masz zapamiętywanie haseł [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 09:51_________________________________________________narzędzia -opcje -prywatność [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 09:52_________________________________________________o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj całkowicie uzyj jakiegos cleanera rejestru i systemu żeby usuneły sie pliki tymczxasowe oraz klucze rejestru i zainstaluj ponownie :good:

możesz uzyć do tego programów:

Reg cleaner

Registry first Aid

CC - cleaner

Ewentualnie w ustawieniach firefoxa znajdż zakładke odpowiadającą za hasła(bezpieczeństwo) i usuń wszystkie, póżniej od nowa zapisuj moze to pomoże :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym jeszcze zrobić WYCZYŚĆ DANE PRYWATNE (CRTL+SHIFT+DEL) i zaznaczył wszystkie opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje przejście na Operę :) Ja się do niej już przyzwyczaiłem (wypróbuj wersję turbo, niestety tylko w j. ang, ale jak narazie nie znam szybszej przeglądarki i jeszcze ma duży plus jak obsługa gestów, czy wbudowanego klienta pocztowego)

Co do firefox-a użyj do odinstalowania czegoś takiego:

your uninstaller

i zainstaluj ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten programik co polecił miły. Naprawde polecam jeśli chodzi o usówanie śmieci i programów z dysku, jeszcze do tego zainstalować Registry first Aid i ma sie świezego windowsa prawie :naughty: oczywiscie trzeba czyscic i usówać z głową zeby windows sie po tym włączył :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja oprocz firefoxa uzywam google chrome ale na moim kompie troche zamula...a mozilla faktycznie coraz gorsza sie robi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten programik co polecił miły. Naprawde polecam jeśli chodzi o usówanie śmieci i programów z dysku, jeszcze do tego zainstalować Registry first Aid i ma sie świezego windowsa prawie :naughty: oczywiscie trzeba czyscic i usówać z głową zeby windows sie po tym włączył :gwizdanie:

To jeszcze mogę polecić coś takiego jak Win XP Speed, ja widzę dużą różnicę między XP a XP Speed w szybkości działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mogę polecić coś takiego jak Win XP Speed, ja widzę dużą różnicę między XP a XP Speed w szybkości działania.

Chodzi Ci o program czy o całego Windowsa modyfikowanego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze mogę polecić coś takiego jak Win XP Speed, ja widzę dużą różnicę między XP a XP Speed w szybkości działania.

Chodzi Ci o program czy o całego Windowsa modyfikowanego :mysli:

Cały windows jest zmodyfikowany, łącznie z fajnym wyglądem (dla mnie na plus, ale to już kwestia gustu. Oczywiście można wrócić do normalnego jak komuś nie pasuje taki wygląd.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 10:35_________________________________________________Wpisz to: "win xp speed" w google i pierwszy wynik. Tam jest dużo na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały windows jest zmodyfikowany, łącznie z fajnym wyglądem (dla mnie na plus, ale to już kwestia gustu. Oczywiście można wrócić do normalnego jak komuś nie pasuje taki wygląd.

Mam Windows MX aktualnie (modyfikowany) ale po wgraniu Sp3 i tak wraca do normalnego XP :confused4: A co do wyglądu wystarczy odwiedzić stronke www.crystalxp.net :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System nie prosi nawet o klucz (ale ja nie namawiam do piractwa) poprostu twierdze że ta wersja jest dużo lepsza od orginału, a pozatym jak to jest czy modyfikowany win to nadal windows?? To jest już twór kogoś innego więc może licencja nie obowiązuje, ale nie wiem jak to jest prawnie.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 10:39_________________________________________________

Cały windows jest zmodyfikowany, łącznie z fajnym wyglądem (dla mnie na plus, ale to już kwestia gustu. Oczywiście można wrócić do normalnego jak komuś nie pasuje taki wygląd.

Mam Windows MX aktualnie (modyfikowany) ale po wgraniu Sp3 i tak wraca do normalnego XP :confused4: A co do wyglądu wystarczy odwiedzić stronke www.crystalxp.net :good:

Dokładnie tak to jest MX7 po pewnych modyfikacjach. Testowałem MX7 i działał wolniej u mnie, nie wiem jak na innych kompach.

Speed przebija MX7 szybkością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System nie prosi nawet o klucz (ale ja nie namawiam do piractwa) poprostu twierdze że ta wersja jest dużo lepsza od orginału, a pozatym jak to jest czy modyfikowany win to nadal windows?? To jest już twór kogoś innego więc może licencja nie obowiązuje, ale nie wiem jak to jest prawnie.

Znam tego windowsa, ale na niektórych kompach są problemy z załozeniem kont, i dlatego wracam następnym razem do normalnej Windy tylko z wbudowanym Sp3 chyba ze pokusze sie o jakis twór również z sp3 :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu, poprostu to jest system dla zaawansowanych :)

Normalny XP Profesional ma ukryte konto Admina (prosi o hasło podczas instalki, a dostanie się do tego kona z normalnego poziomu wymaga ciut wiedzy), drugie konto już dla konkretnego admina jest tworzone gdy prosi instalka o nazwę użytkownika. I tu jest błąd XP, bo każdy za pomoca loginu może wejśc na konto admina (bo nie prosi juz o hasło)

W XP Speed pracujemy na pierwotnym koncie admina (ukrytym) i tam wszystko instalujemy. Zakładając konto nasze, mamy ograniczony tylko wybór (możemy wybrać tylko konto administratora, a ograniczone jest wyłączone). Wtedy konto ogólnego admina ukrywa się i widzimy tylko jedno konto naszę (ale tak naprawdę są 2). Teraz dopiero możemy zakładać konta ograniczone.

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 11:21_________________________________________________Zrobiło się OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...