Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaśnie po wduszeniu gazu.


Przemo80K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam od niedawna problem z audi tzn. sytuacja wygląda tak, że podczas jazdy na 3 czy 4 biegu prędkość 50-60km/h chcąc wyprzedzić jadące przede mną auto depnąłem na pedał gazu i w połowie manewru auto zgasło! Złapałem za kluczyk, przekręciłem i odpalił normalnie i dalej jechałem. Po tym zajsciu zrobiłem testy tj. na pustej drodze jechałem stała prędkością 60km/h na 4 biegu i po chwili wcisnąłem gaz do dechy i auto zgasło, zgasło nie udusiło się. Kolejny test wykonałem rozpedzajac auto od 1 biegu do obrotów 4-5 tys na każdym biegu aż do 5 i nie było problemu. Komputer wykazał kilka błędów, ale mechanik twierdzi, że żaden nie powinien powodować nagłego zgasniecia auta. W aucie wymienione wszelkie filtry, wyczyszczone i zabezpieczone kontakt sprayem wtyczki czujników itp. , wymienione weżyki podciśnienia, wyczyszczony przepływomierz. Pomocy, bo brak mi już pomysłów co jest przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kabel i zrób logi podczas jazdy. Wówczas może uda się ustalić co powoduje taki stan,na ślepo to połowę osprzętu auta wymienisz a poprawy nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobie już w akcie desperacji zamówiłem program OBD2 i interfejs, bo niebawem to taniej wyjdzie jak jazda po mechanikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używaj programu darmowego vcds 1.2 lite,można w pełnej wersji w necie odnaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...