Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seat Exeo 1.8T czarnuch :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
Ostatnio zakupiłem prawie A4 czyli exeo :) 

Na forum a4 już jestem kilka ładnych lat, więc postanowiłem wam tutaj przedstawić swój egzemplarz :) 

silnik 1.8T 150KM

rocznik 2009 

z wyposażenia:

-grzane kubełki

-wielofunkcyjna kierownica

-składane lusterka 

-przyciemniane szyby

-tempomat 

-pakiet czerni w środku 

itd :) 

Nie wiem czy dobrze wstawiłem zdjęcia - dajcie znać :) 

 

Plany?
- pakiet LED od TOMNIKA 

- LPG - w piątek u ROBOFORM550 - polecany warsztat na LPG-forum 

- może wymiana radia na 2 din z kamerą cofania - ale boje się tych chińczyków. Chcę mieć kamerę cofania, bo w nocy z tymi ciemnymi szybami kiepsko się cofa, na start zamontuje pakiet LED lamp tylnych o ile się da, jak nic nie pomoże to wleci kamera albo w radio, albo w lusterko. Możecie polecić jakieś radio 2din a'la audi style?

-Jakieś aluski, są 16 zimówki, wleci minimum 17 letnie. 

 

na razie tyle, pozdrawiam. 
Rafał :) 

 

 

 

Screenshot_20200906-132834.jpg

Screenshot_20200906-132910.jpg

Screenshot_20200906-132940.jpg

Opublikowano

zawsze możesz założyć RNS-E ;)

Opublikowano

dawaj te fotele ;3, fajna sztuka i powodzenia

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, jedrekx napisał:

zawsze możesz założyć RNS-E ;)

Też o tym myślałem, ale czy to rns-e nie jest przestarzałe? Są tam aktualne mapy? Co z korkami? Jest system głośnomówiący Bluetooth? 

 

To radio widziałem tylko na zdjęciach, nigdy się nim nie bawiłem.

Opublikowano

Pokaz lepiej te fotele bo wyglądają ciekawie. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, afroo. napisał:

Pokaz lepiej te fotele bo wyglądają ciekawie. :rolleyes:

Ok, jak umyje i wyczyszczę auto, bo piekielnie się brudzą te czarne kolory to zrobię foty :) 

a propos czarnego koloru, co sądzicie o tym?

POLAND.GTECHNIQ.COM

łatwy i szybki w aplikacji dysza do rozprowadzania w komplecie ponad 3 miesięce trwałości  nie pozostawia smug Easy Coat

to jest niby jakaś magiczna powłoka ceramiczna polecana przez Zachara, która skutecznie odpycha wszelkie zabrudzenia i kurz z powierzchni. Warto to kupić? 

 

Pozdrawiam serdecznie :) 

 

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 8.09.2020 o 18:22, afroo. napisał:

Pokaz lepiej te fotele bo wyglądają ciekawie. :rolleyes:

Proszę bardzo. Grzane, dość rzadko spotykane jak ten samochód :) 

IMG_20200914_090339262 (Large).jpg

IMG_20200914_090354127 (Large).jpg

IMG_20200914_090405370 (Large).jpg

IMG_20200914_090420787 (Large).jpg

IMG_20200914_090438918 (Large).jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.