Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana radia Chorus na stację multimedialną


Maxiiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na początku napiszę że czytałem podobne wątki odnośnie ogólnej wymiany radia na nieoryginalne, ja natomiast mam wiele  odrębnych pytań i niejasności. 
W moim A4 odkąd go kupiłem wkurza mnie brak możliwości odtwarzania muzyki przez Bluetooth itp, do tego chciałbym mieć urządzenie z nawigacją, video rejestratorem, kamerą cofania i wiele innych. Nie chcę robić przeróbek z 1din na 2din dlatego trafiłem na polski sprzęt Vordon 8202a który ma to wszystko w obudowie 1din plus ekran 7”. Teraz moje pytania.
1: Czy w moim A4 jest jakiś wzmacniacz który obsługuje zarówno głośniki w drzwiach jak i subwoofer w tylnej półce?

2: Czy takie radio idzie pod ten wzmacniacz podłączyć by wszystkie głośniki grały jak dotąd? 
 
3: Gdzie podpiąć się w czujnik wstecznego by kamera cofania się włączała w momencie wrzucenia wstecznego?

4: Jak rozwiązać problem ze słabym odbiorem stacji radiowych czyli z anteną.

 


pozdrawiam

Edytowane przez Maxiiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vordon to Polska marka robiona przez chińskie fabryki.

1. większość a4 ma w bagażniku wzmacniacz z tubą(avant) lub dużym głośnikiem w tylnej półce (sedan),wzmak ten zasila głośniki w tylnych drzwiach. 

2. Oczywiście każde radio można podłączyć pod wzmacniacz,potrzebna przejściówka gotowiec z allegro by uruchomić wzmacniacz. Można samemu taką wykonać jeżeli ma się jakieś pojęcie jak co działa.

3. Z kostki w podstopnicy - tutaj masz schemat z tematu o mce

kierunkiP.jpg

4. Zastosuj separator antenowy by zasilić oryginalny wzmacniacz antenowy.

 

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki pytanie, jak ci się sprawuje te radio? Bo zastanawiam się nad jego kupnem. Może ktoś inny posiada właśnie vordona AC 8202a i może się podzielić opinią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...