Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stanął na drodze i nie odpala


piti82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wczoraj spotkała mnie przykra niespodzianka...lecąc ekspresówką S5 usłyszałem jakby stuknięcie kamyka od spodu, a w lusterku lekki dymek za sobą, dymek był tylko przez chwilę więc zbytnio się nie przejąłem (uznałem, że nie mój), silnik pracował normalnie a i tak zjeżdżałem na stację w okolicach Bojanowa. Jak tylko zjechałem z S5 to na pierwszym ustąp pierwszeństwa zgasł silnik. Odpalilem normalnie, kontrolki zgasły natomiast zauważyłem, że nie ma klimy, po drodze zatrzymałem się przy jakimś przystanku na poboczu, maska w górę i wydawało mi się, że czuję R134. Paski całe nie postrzępione. Chcę odpalać a tu nic, rozrusznik ledwo kręci, przy odpalaniu na kable (dzięki uprzejmości miejscowych) też nie da rady. Na kompie brak błędów. Obstawiam uszkodzony kompresor klimy i sprzęgło które nie puściło(choć pasek nie ślizga się na rolce), ale nie będę się upierał.

Pozostała niestety laweta 300 km od domu.

Miał ktoś coś podobnego?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dałeś radę zdjąć pasek wielorowkowy, żeby zobaczyć czy bez niego silnik zagada?

Bezpieczników żadnych nie wywaliło? Da się kompem wejść w sterownik klimy i zobaczyć co u niej na czujnikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, golfagn napisał:

A dałeś radę zdjąć pasek wielorowkowy, żeby zobaczyć czy bez niego silnik zagada?

Bezpieczników żadnych nie wywaliło? Da się kompem wejść w sterownik klimy i zobaczyć co u niej na czujnikach?

Nie paska nie ściągałem, a szczerze nie wszedłem w sterownik klimy tylko silnik i elektryka, nie pomyślałem. Jak późnym wieczorem zrzuciłem go na warsztat do kumpla to nawet z boostera nie chciał odpalić. W tygodniu powinienem już coś wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...