Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Uchwyt na telefon + Nokia N95 ?


elmek

Rekomendowane odpowiedzi

Moze zaczne od poczatku.

Mam u siebie RNS-E ale jakos mapa Polski nie zwala mnie z nog, pomijajac brak fotoradarow itp. Zaczalem wiec myslec o innej nawigacji.

Mam rowniez oryginalny wysiegnik na nokie, ktorego nie uzywam bo lacze sie z samochodem za pomoca bluetootha.

Mowa o tym:

nokiaxjm.jpg

Czy mozna podpiac do tego jakos uniwersalny uchwyt nokii:

uchwyt.jpg

i wyswietlic nawigacje na przyklad na Nokii N95?

Probowal moze tego ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zalezy jak chcesz podpiac jesli sam unwersalny uchwyt jakos przymocowac do org uchwytu to jasne ze tak!

Ten uchwyt co masz na zdjeciu to jest jeszcze nie kompleny brakuje ci jeszcze bazy dokujacej np na Nokie 6310/6310i!!

W nokii N95 masz 3 glowne wejscia:

Na lewym boku: Zlacze Audio/Video

Od dolu: Ladowanie oraz mini USB-czyli transfer danych.

Mozesz jeszcze pociagnac ladownie z org uchytu lecz z audio na cale auto to nie zabardzo bo nie wiem jak obejsc uklad audio zeby ci czytal z telefonu bez bazy dokujacej!!

A masz jakas NAVI w N95 wgrana????

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten uchwyt co masz na zdjeciu to jest jeszcze nie kompleny brakuje ci jeszcze bazy dokujacej np na Nokie 6310/6310i!!

Wiem, nie kupowalem bo jak napisalem wystarczy mi polaczenie bluetooth z samochodem + wybieraie/odbietenie tel z kierownicy/RNS-E. Telefonu nawet z kieszeni nie wyjmuje teraz.

Mozesz jeszcze pociagnac ladownie z org uchytu lecz z audio na cale auto to nie zabardzo bo nie wiem jak obejsc uklad audio zeby ci czytal z telefonu bez bazy dokujacej!!

Telefon jest czytany przez bluetooth, nie potrzebuje bazy dokujacej.

Dwa pytania sie nasuwaja:

1. czy mozna pociagnac ladowanie z tego uchwytu?

2. Czy w ogole da sie to przymocowac bez niszczenia oryginalneo uchwytu (czytaj wiercenia czy cos)? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania sie nasuwaja:

1. czy mozna pociagnac ladowanie z tego uchwytu?

2. Czy w ogole da sie to przymocowac bez niszczenia oryginalneo uchwytu (czytaj wiercenia czy cos)? :wink4:

1. Jedynie poprzez kwawlek kabla od ladowarki!Oczywiscie po wczesniejszym sprawdzeniu schematu gdzie + a gdzie -!!

2. Hmmm wpadl mi 1 pomysl ale....:

Kupijesz baze dokujaca przrabiasz ja tak zeby mozna bylo przymocowac uniwersalny i wpinasz do uchwytu!! jak co to wypinasz i uchyt jest cacy nie wiercony drutowany itp itd!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Hmmm wpadl mi 1 pomysl ale....:

Kupijesz baze dokujaca przrabiasz ja tak zeby mozna bylo przymocowac uniwersalny i wpinasz do uchwytu!! jak co to wypinasz i uchyt jest cacy nie wiercony drutowany itp itd!!:)

Szerze mowiac na to nie wpadlem. Hmmm.

Dzieki za rade, pomysle nad tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko, że jak będziesz podłączony nokią przez BT do zestawu głośnomówiącego, to navi w telefonie będzie milczeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko, że jak będziesz podłączony nokią przez BT do zestawu głośnomówiącego, to navi w telefonie będzie milczeć.

Czemu???

Nokia wykozustuje swoj wewneczny nadajnik GPS!!

Nic nie ma wspolnego BT z GPSm no chyba ze masz zewneczny Nadajnik no to wtedy klopot!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj, a się przekonasz. Problemem nie jest odbiornik GPS. Navi działa, tylko nie słychać dźwięku. Poprzez zestaw BT, odtwarzane są tylko dźwięki rozmowy telefonicznej.

Poczytaj tu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_czy_mozna_odtwarzac_muzyke_z_komorki_przez_bt_w_zestawie_glosnomowiacym-t62895.0.html;msg680189#msg680189 Z tego samego powodu nie słychać dźwięków navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo no tak poprzez polaczenie sie za pomoca BT w noki wlacza sie tryb glosnomowiacy i wszystkie dzieki sa wylanczane i przekazywane na interface!!

I nic nie slychac opruch rozmowy wiec WiesiekM :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohnoes. No to kiepsko.

Jezeli nie ma obejscia to trzeba bedzie wylaczac bluetooth podczas jazdy z pomoca navi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...