Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 2.6 naprawa pokolizyjna


RomeoBravo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie i panie ,potrzebuje pomocy w ocenie samochodu, podobno po zderzeniu z sarną, krótka historia- byłem kiedyś posiadaczem A4 B5 2.6 v6 ok.5-6 lat temu, sprzedałem. Przez przypadek 2 dni temu znalazłem ogłoszenie mojego byłego auta, facet chce sprzedać , lub skasować, w sumie go rozumiem auto stare, ale ja mam z tym samochodem tyle wspomnień, że zdecydowałem się na przywrócenie go do życia, i zostawienie w rodzinie jak najdłużej, tylko potrzebuje opinii fachowców czy będzie to realne do naprawy, i nie będzie to zbyt ciężkie zadanie dla mnie,IMG_20200930_210420.jpgIMG_20200930_210120.jpgIMG_20200930_210107.jpg wrzucam kilka zdjęć, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realne jest wszystko.

Nawet z pogniecionego przystanku klepią potem RSa.

Kwestia tego, ile chcesz kasy przeznaczyć na remont silnika, bo blacha to pikuś.

Zależy też co w silniku uległo uszkodzeniu.

A czy będzie to opłacalne to sam musisz sobie na to odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i wiem, że z wszystkiego da się coś zrobić, a kwestie wizualną pomijam, naprawdę bo to jest skręcanie śrubek ewentualne malowanie, nic więcej, bardziej zastanawia mnie silnik, co z zewnątrz widać dostało, tam po prawej stronie jest coś pęknięte nie wiem czy to nie jest pompa wspomagania może? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...