Skocz do zawartości
IGNOROWANY

błąd żarówki - front right side light


LordMarian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś pierwszy raz na forum.

Posiadam Audi A4 B8 z 2011 r. 2.0 TFSI quattro. 

Auto pierwsze dwa lata w USA , następnie w Europie.

Jedna lampa zapewne jest z USA a druga wymieniona i dostosowana na rynek europejski.

Po włączeniu świateł mijania pojawia się komunikat spalonej żarówki "front right side light".

Teoretycznie wszystkie żarówki działają ale na lampie lewej świeci się żarówka za pomarańczowym szkłem a na lampie prawej nie.

Nie wiem czy w oryginale w tych lampach ma się świecić jeszcze mała pozycja czy nie? Jeżeli tak to żaróweczka do wymiany. Jeżeli nie to mam problem :)

Czy to nie jest np. tak że tam jest kabel w oryginale do żaróweczki ale został wypięty bo był niepotrzebny do tej lampy i dlatego system zgłasza błąd?

Może ktoś się z tym spotkał i podpowie jak rozwiązać problem. Ewentualnie jak to wykasować. Z góry dziękuję.

Za parę dni postaram się wyjąć lampę i to sprawdzić ale strasznie mi to nie daje spokoju :)

Pozdrawiam

 

lewa.jpg

prawa.jpg

20201008_165054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, jak ktoś zna kogoś z Krakowa lub okolic kto to robi to proszę o kontakt.

Ewentualnie czy nie da się podpiąć żarówki i ją tam gdzieś zostawić żeby świeciła w silnik? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no to druciarstwo jest z żarówką w silniku. Poza tym żarówka w silniku zamoknie i od razu pęknie. Po drugie bez oprawki w lampie dostanie się wilgoć do lampy. Wykodowanie to 5 min roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...