Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Temperatura silkina( wskazania temperatury), spadek temperatury!


maniekms2009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze nie poraz pierwszy i jak dotad nie znalazlem rozwiazania problemu ze spatkie badz wskazaniem temperatury w mojej A4 b8 2012 rok, 177KM,  automat. Wyglada to tak,temperatura powietrza ponzej 9stopni i przy spokojnej jezdzie temp nie dochodzi do 90 stopni, musze mocniej docisnac(wtedy 90), ale jak wracam to spokojnej jazdy lb sie zatrzymam to spada drastycznie, jesli jest cieplej na dworze to wszystko jest ok ze wskazaniami temperatury. Wymienilem termostat, zawor zwrotny i czujnik temperatury cieczy, nie sie po tym nie zmienilo. Ktos z was Panowie mial cos takiego, mam nadzieje ze nie dowiem sie ze "ten typ tak ma". Jak pisalem dzieje sie tak tylko jak temperatura na dworze jest po nizej 10-9 stopni. Wrzucam zdjecia z wczoraj dla przykladu, bylo 6,5 stopnia i jak widac wskazania temp. dosc mocno spadly,  a poza tym temperatura oleju tez sie obnizala w ciagu 2 mniut o 2 stopnie. Pozdrawia i prosze o pomoc.

20201027_062610.jpg

20201027_062657.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Góral65 napisał:

Muszę Cię zmartwić , ten typ tak ma, temat znany i popularny chociażby po liczbie postów

 

Posiadałem A4 allroad 2.0 TDI 170 KM CAHA

Przejeździłem dwie zimy, żadnych problemów z temperaturą. Może dlatego, że była wyprodukowana na rynek Szwedzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...