Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maniekms2009

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maniekms2009

  1. Wporzadku, wiesz moze gdzie jest ten czujnik. A co do glownego problemu masz jakis pomysl
  2. Witam, zrobilem ostatnio nowa mape silnika i skrzyni(profesjonalny tuner), problem polega na tym ze bardzo czesto podnosi mi obroty jakby dopala DPF( nawet co 100 km). Podlaczylem kompa -(ZERO BLEDOW)- i filtr wyglada dobrze, akumulator tez. Panowie jak mozecie popatrzcie na wrzucone zdjecia - DPF i reszty czujnikow moze bedzie cos dziwnego. Jeszcze jedno Temp. w ukladzie chlodzenia pokazuje -273 moze mial ktos tak? Dzieki za pomoc i pozdrawiam
  3. Witam, pisze nie poraz pierwszy i jak dotad nie znalazlem rozwiazania problemu ze spatkie badz wskazaniem temperatury w mojej A4 b8 2012 rok, 177KM, automat. Wyglada to tak,temperatura powietrza ponzej 9stopni i przy spokojnej jezdzie temp nie dochodzi do 90 stopni, musze mocniej docisnac(wtedy 90), ale jak wracam to spokojnej jazdy lb sie zatrzymam to spada drastycznie, jesli jest cieplej na dworze to wszystko jest ok ze wskazaniami temperatury. Wymienilem termostat, zawor zwrotny i czujnik temperatury cieczy, nie sie po tym nie zmienilo. Ktos z was Panowie mial cos takiego, mam nadzieje ze nie dowiem sie ze "ten typ tak ma". Jak pisalem dzieje sie tak tylko jak temperatura na dworze jest po nizej 10-9 stopni. Wrzucam zdjecia z wczoraj dla przykladu, bylo 6,5 stopnia i jak widac wskazania temp. dosc mocno spadly, a poza tym temperatura oleju tez sie obnizala w ciagu 2 mniut o 2 stopnie. Pozdrawia i prosze o pomoc.
  4. Witam ponownie Panowie
  5. Witam, panowie mieszkam w UK, aktualizowalem mapy i czesc Zachodnia(do tej pory tylko taka byla uzywana) dziala super po aktualizacji, ale karta z czescia Wschodnia wogole nie chce zaczac sie wgrywac(aktualizowac), jakies pomysly, z gory dzieki.
  6. Witam, mam pytanko posiadam MMI 3G Basic i mapy z 2018r, a wersja softu K260, czy przy aktualizacji mapy na nowsze (bo soft zostaje ten sam K260) aktywator moze zostac stary czy musze wgrac nowy(bo mapy sa nowsze). Dzieki za pomoc
  7. Witam ponownie Panowie!
  8. Witam ,wszystkich!!!
  9. Nigdzie indziej nie znalazlem, wszystkie linki wygasly
  10. Probowalem aktualizowac soft na257, pobralem z Chomikuj, pliki wrzucilem na karte i po wcisnieciu update wyskoczyl blad , ze nie moze dokonac odczytu. Macie jakies pomysly panowie moze cos zle zrobilem
  11. Ok, dzieki za pomoc
  12. Ok, ale i tak musze wgrac po kolei KO0031 a pozniek K0206, i poznie moge juz zostac przy K0257
  13. Panowie chcialem aktualizowac soft w mojej A4 B8 2013, bo obecnie mam BNav_Eu_PO251__D1 a Navi ECE .5.15.3, chcialem sie dowiedziec po kolei ktore wersje mam wgrywac, bo ostatecznie chcialem uzywac map DVD 2018 rok
  14. Super , ogromne dzieki za info, a mam jeszcze jedno pytanko, mozesz wyslac foto antenki bo wybor jest ogromny , dzieki jeszcze raz i pozdro
  15. jak wpioles sie do mmi to gdzie umiejscowiles dokupiona antene
  16. Witam, zakupilem Audi a4 b8 2013, posiadam 2 plyty(chyba startowa i glowna) do navi ale przy probie korzystania otrzymuje komunikat ze "nawigacja nie jest aktywna", nie wiem co zrobic aby dzialala , kupic nowa plyte czy da sie to jakos odblokowac
  17. Ok, rozumiem dzięki za pomoc, a mam jeszcze jedno z w zasadzie dwa, jak wypala mi się filtr to od niedawna po dodaniu gazu do około 2000 obrotów słychać buczenie (tak jakby pod filtrem powietrza), jak obroty spadną do ok 1000 pracuje normalnie, I tak za każdym razem aż do końca wypalania(dodam że wcześniej tego nie było) a drugie jest możliwość sprawdzenie ikon na liczniku, bo w fordzie można odpalić menu serwisowe licznika aby sprawdzić czy wszystko dziala
  18. Czyli mam rozumieć, że dopiero gdy filtr jest zapchany to się kontrolka zaswieci, bo od 1,5 roku nic związanego z Dpf nie nie zapalilo
  19. Witam, panowie mój problem polega na tym iż rozpoczęciu wypalania filtra nie pokazuje się informacja na desce rozdzielczej(ikona wypalania filtra), zero błędów na vagu, czy da się sprawdzić jakoś licznik, może dioda padła
  20. Witam wszyatkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.