Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maniekms2009

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maniekms2009

  1. Witam panowie, mam Audi A4 B8 2009 rok, *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
  2. maniekms2009 odpowiedział(a) na maniekms2009 temat w Audi A4 B8
    Kod bledu to: G235-0001 engine control module 1- 8624 PO54400 czujnik temperatury spalin- Bank 1.
  3. maniekms2009 odpowiedział(a) na maniekms2009 temat w Audi A4 B8
    Oba czujniki maja takie same oznaczenia, pierwszy zamawial mechanik wiec nie nwiem czy byl ori , a drugi kupowalem sam wg numeru vag(03L 906 088 BT) i weglug opisu w sklepie oryginalny do AUDI, ale padl szybciej nie ten pierwszy. Dodam ze mialem update softu 23Q7 w servisie i moze tam sie cos poprzestawialo.
  4. maniekms2009 odpowiedział(a) na maniekms2009 temat w Audi A4 B8
    Kod bledu to: G235-0001 engine control module 1- dalej 8624 PO54400 czujnik temperatury spalin- Bank 1. Za pierwszym razem wymienial mi mechanik u ktorego bylem, za drugim sam zamawialem ale wygladal identycznie(nawet takie same oznaczenia), a teraz znowu padl ten czujnik juz nie wiem zco jest grane
  5. maniekms2009 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, jestem tu nowy i mam problem z moja A4(2.0 TDI 170km rok 2008 model 2009), po raz drugi padl mi pierwszy czujnik temperatury spalin , nie moge znalezc przyczyny, oczywiscie po jakim czasie zapala sie check engine,po pierwszej wymianie mialem spokoj na jakies 2500km i teraz znowu padl. Pomozcie Panowie jak mozecie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.